מוצר חדש באתר

כפפות עבודה

בחברתנו תוכלו ליהנות מכמות ללא התפשרות על איכות וממגוון סוגים של כפפות עבודה כמו: כפפות בד, כפפות עור, כפפות ריתוך, כפפות לטקס/גומי וכפפות ניטריל.

 • 1.

  כפפות עבודה

  כפפות עבודה

  אופיר ספקים מתמחה באספקת מגוון רחב של מוצרי עבודה, ניקיון, אריזה, מוצרי נייר, שיווק כללי, מוצרי ניילון ומוצרי בטיחות לעבודה. אנו מספקים מוצרים למגוון חברות, מפעלים, חברות קייטרינג ובתי מלון ברחבי הארץ ומספקים שירות גם לענף הבנייה, החקלאות והרפואה. בין מוצרי הבטיחות תוכלו למצוא כפפות עבודה, אשר משמשות בעלי מקצוע רבים יום ביומו: גננים, נגרים, רתכים, עובדי מרפאה, מעבדות, עובדי בניין, תשתית ורבים אחרים. בכל הנוגע לכפפות עבודה, אל תתפשרו חוץ מעל הטוב ביותר. בחברתנו תוכלו ליהנות מכמות ללא התפשרות על איכות וממגוון סוגים של כפפות עבודה כמו: כפפות בד, כפפות עור, כפפות ריתוך, כפפות לטקס/גומי וכפפות ניטריל.

  להזמנת כפפות עבודה איכותיות התקשרו לאופיר ספקים: 03-6522422 ונשמח לספק לכם ייעוץ ומענה על כל שאלה נוספת, גם דרך "צור קשר" באתר.

  בעלי מקצוע רבים נדרשים לשמור על עצמם במהלך העבודה וכל בעל מקצוע יודע שאיכות בגדי העבודה היא גורם משפיע על רמת הבטיחות והנוחות אותה יקבל העובד. חברת אופיר ספקים מספקת מגוון מוצרי בטיחות לעבודה ואחד מהם הן כפפות עבודה. כפפות עבודה מגינות על הידיים שלנו מפני חומרים מסוכנים, חפצים חדים, שריטות, טמפרטורות קיצוניות ומטרתן להפוך את העבודה לבטוחה ונוחה יותר. בחברתנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כפפות עבודה, כאשר לכל אחת מהן תפקיד וייעוד שונה.

 • 2.

  כפפות בד

  כפפות הבד הן בין כפפות העבודה הנפוצות ביותר אשר משמשות גננים, עובדי תשתיות, עובדי בניין, מסגרים, נגרים, ורבים אחרים. כפפות הבד בדרך כלל עשויות גם מעור אשר רקום על האזורים העדינים של הידיים כמו הורידים והאצבעות בכדי שנוכל לאחוז ללא חשש חפצים, צמחים קוצניים או כל דבר אחר שעשוי לפגוע בידיים שלנו. אופיר ספקים תספק עבורכם כפפות בד עמידות ומחוזקות אשר ישמשו אתכם לטווח ארוך.

 • 3.

  כפפות ריתוך

  ריתוך היא עבודה אשר מחייבת שמירה על העיניים וגם על הידיים שחשופות לטמפרטורה גבוהה בעת ההתכה. אופיר ספקים תספק לכם, הרתכים, כפפות ריתוך שיספקו לכם שקט נפשי בכל תהליך הריתוך וישמרו עליכם מפני כוויות שעשויות להיגרם עקב טמפרטורה גבוהה אליה אתם נחשפים בריתוך. הכפפות עשויות מעור איכותי אשר מבודד את היד ויוצר שכבת הגנה וכמובן מספקות נוחות מקסימאלית ללא פגיעה באיכות הריתוך שלכם.

 • 4.

  כפפות לטקסגומי

  כפפות לטקס/גומי הן כפפות עבודה לשימוש פשוט יותר ולמטלות יומיומיות בעיקר לעבודות ניקיון. חברות ניקיון רבות משתמשות בכפפות גומי בכדי לשמור על היגיינת עובדי הניקיון ויחד עם זאת לספק להם נוחות במהלך העבודה. אם אתם מעוניינים בכפפות גומי איכותיות במידות שונות ושלא יקרעו לכם רגע אחרי שהלבשתם אותן, אופיר ספקים, היא החברה המתאימה עבורכם.

 • 5.

  כפפות עור

  מדובר בכפפות העשויות ברובן עור, אך עם חיזוקים של בד באזורים מסוימים על הכפפה. כמו כפפות בד, הן מתאימות למגוון בעלי מקצוע אך בגלל שעשויות עור, הן מתאימות יותר לבעלי מקצוע שנחשפים לטמפרטורות גבוהות או נמוכות ולגננים שחשופים לקוצים וצמחים שאי אפשר להחזיק אותם ביד חשופה.

 • 6.

  כפפות ניטריל

  כפפות ניטריל משמשות בעיקר את ענף הרפואה, הכימיה וענף המזון. כפפות עבודה אלה מעניקות סטריליות למשתמש, נוחות בהלבשתן, עמידות בפני כימיקלים רבים ובמשך העבודה. אופיר ספקים תספק לכם כפפות העשויות ניטריל סינטטי באיכות שלא הכרתם עד כה. אופיין המיוחד של כפפות אלה הופכות אותן לכפפות האולטימטיביות למי שמחפש שילוב בין סטריליות, עמידות ונוחות.

 • 7.

  אנו באופיר ספקים מאמינים שעובד צריך שביגוד העבודה שלו יהיה נוח, בטיחותי ומתאים לדרישותיו. לכן בחרנו עבורכם מוצרים באיכות גבוהה כך שאתם לא תקבלו פחות מהטוב ביותר! להזמנות, לשאלות ובירורים נוספים אודות כפפות עבודה, התקשרו עכשיו לאופיר ספקים: 03-6522422 ונשמח לספק לכם מענה. גם דרך "צור קשר" באתר.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.