מוצר חדש באתר

בגדי עבודה לבעלי מקצוע

בגדי עבודה לבעלי מקצוע

 • 1.

  בגדי עבודה לבעלי מקצוע

   

  אופיר ספקים הינה חברה אשר מתמחה באספקת בגדי עבודה לחברות ולבעלי מקצוע. ברשותנו קיימים מגוון סרבלים, מכנסיים, חולצות, מעילים ואפודים אשר מיועדים במיוחד לבעלי מקצוע ומאפשרים עבודה נוחה וקלה שלא תגביל את תנועת העובד.

  להזמנות, בירורים נוספים וכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון: 03-6522422או דרך "צור קשר" באתר.

  עובדים אשר דואגים להם במקום העבודה לבגדים ולציוד מקיף שדרוש לעבודה נותנים מעצמם יותר ומרוכזים בעבודה עצמה ולא חוששים להתלכלך או שמא יקרע להם הבגד. לעומת זאת, עובד אשר לא מקבל בגדים ייעודיים לעבודה שומר על בגדיו מהבית ובמקום להיות מרוכז בעבודה עצמה דואג האם התלכלך או נהרס לו בטעות הבגד כתוצאה ממהלך העבודה.

  בנוסף עובד אשר מקבל בגדים שמותאמים במיוחד עבור סוג עבודתו יכול לנוע בחופשיות ולבצע את מלאכתו ביתר קלות מעובד אשר אין ברשותו בגדים נוחים לסוג העבודה. היכולת לבצע את העבודה בצורה נוחה מאפשרת לבעל העסק להפיק יותר מעובדיו.

  להלן כמה בגדי עבודה ייעודיים לבעלי מקצוע אשר מאפשרים עבודה נוחה בטוחה וקלה:

  סרבל גנן- הבד ממנו עשוי סרבל הגנן מיועד לעבודה קשה ומוגן מפני שחיקה עקב עבודה פיזית קשה. הבד הינו עבה וחסין מפני חדירת רוב הקוצים והידבקות של קוצים אליו. יתרון נוסף אשר קיים בסרבל הגנן הוא הכיסים הרבים אשר ממוקמים בו ומסייעים לגנן לשאת עליו כלי עבודה שונים להם נזקק במהלך עבודתו השוטפת.

   

  חרמונית- חרמונית הינה המצאה ישראלי ועל כן קיבלה את שמה על שם הר החרמון. המצאה זו הייתה בעבור חיילי צהל אשר שמרו בהר החרמון הידוע עקב מזג האוויר הקר ששורר בו במשך חודשי החורף. ייעודה של החרמונית הוא להגן על הגוף מפני מזג אוויר קר במיוחד. כאשר קר הגוף מאבד מהיכן שיש פתחים בבגד חום רב ולכן החרמונית בנויה מקשה אחת שקור לא יחדור אליה מקו המותניים ומקומות מועדים נוספים. החרמונית דרושה לעובדים אשר עיקר עבודתם היא בחוץ גם בתקופות קרות כדוגמת אנשי אבטחה, חיילים ועוד, או לעובדים אשר בעבודתם נדרשים להיכנס לתאי הקפאה או מקררים במשך כל השנה.
  הבד ממנה עשויה החרמונית הוא בד מיוחד אשר מונע ספיגה של מים ודוחה אותם. הבטנה עשויה מסיבים בעלי צפיפות גבוהה אשר שומרים על חום הגוף גם בתנאי מזג אוויר קשים.  

   

  מעיל פליז- מעיל זה העשוי מבד הפליז מיוצר מסיבי ניילון דקים ועל כן מסוגל למנוע איבוד חום מהגוף. מעיל הפליז הוא המחליף המודרני של הסוודר ומעניק מגע רך ונעים. סיבי הניילון הדקים שבו דוחים מים ואינם מאפשרים ספיגה של מים בהם ועל כן גם אם בגד זה נרטב קלות הוא מתייבש במהרה. מעיל פליז הוא מחמם מאוד קל משקל ונוח לעבוד ולנוע עימו מכיוון שלא מכביד על העובד במהלך עבודתו. יתרונות אילו הפכו את מעיל הפליז לפריט מבוקש ונדרש בקרב עובדים רבים אשר שמחים לקבל אותו ממקום עבודתם.

   

  שכפ"ץ עבודה- פריט לבוש זה נוצר במיוחד עבור אילו הזקוקים להגנה על מרכז הגוף במהלך עבודתם, אך בגד עם שרוולים ארוכים יפריע להם ויגביל אותם תנועתית דבר שיגרום לפגיעה בכושר עבודתם ותפוקתם. שכפ"ץ עבודה עשוי ממבנה מעיל הדובון האהוב על עובדים רבים, על כן לקחו את גוף המעיל והסירו ממנו את השרוולים ובכך הוא מספק הגנה וחימום לגוף בימים קרים אך עם זאת פותר את חסרונות הדובון בכך שהוא מאפשר תזוזה חופשית של הידיים במהלך העבודה עימו.

   

  כפפות בד עור- כל עובד בעל עבודה מאומצת אשר שוחקת ופוגעת בעור כף היד זקוק לכפפות עור שיגנו עליו וימנעו ממנו פציעות בידיים שמקורן בקוצים או בחפצים חדים. החיכוך של עור כף היד עם ברזלים וקוצים יוצר שלפוחיות אשר ימנעו מהעובד להמשיך ולתפקד בצורה מלאה במהלך העבודה ועל כן עבודות רבות דורשות כפפות עור. חסרונן של כפפות העור הוא בכך שגב היד אשר אינו בא במגע במהלך העבודה עם החפצים אטום ועל כן היד מזיעה. לכך מצאו פתרון שהוא תפירת כפפות בד עור שבהן החלק שבו עושה העובד שימוש כלומר פנים היד עשוי מעור והחלק החיצוני עשוי מבד ועל כן כפפה זו מאפשרת גם עבודה בטוחה ויעילה וגם מונעת את הזעת היד.

   

  מכנסי עבודה דגמ"ח- מכנס עבודה זה נוצר בכדי לספק לאנשים אשר עובדים עבודה פיזית עם הגוף יכולת תנועה חופשית, בד חזק שימנע קריעות כתוצאה מעבודה פיזית מאומצת ושחיקה ומבנה בעל כיסים רבים שיאפשר את אחסון הכלים אשר עושה בהם שימוש בעל המקצוע. על אף חוזקו של הבד הוא רך ונעים ללבישה, בד זה אינו נקרע בקלות ולא נתפסים בו קוצים ולכן אהוב על בעלי מקצוע רבים אשר מוצאים בו פריט לבוש אידיאלי לעבודתם.

   

  אופיר ספקים מציעה מגוון רחב של בגדי לבוש לכל התחומים ולכל סוגי העבודות. אנו נשמח לעזור לך להתאים את הלבוש הנכון והמתאים ביותר עבורך ועבור עובדיך בכדי שאלה יוכלו לבוא לעבודה ובאמת לעבוד ולהיות עסוקים בה כי הבגדים אשר הם לובשים נועדו לשם כך ואינם מפריעים להם לבצע את מלאכתם בצורה נוחה יעילה וזריזה.

   

  לפרטים נוספים והזמנת בגדי עבודה ניתן לפנות לאופיר ספקים בטלפון: 03-6522422 ואנו נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה לגבי בגדי עבודה ומוצרים נוספים אשר יכולים לעזור לך בהפעלת העסק.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.