מוצר חדש באתר

אופיר ספקים שיווק מוצרי אריזה, מוצרי ניילון, מוצרי נייר

אופיק ספקים משווקת מוצרי אריזה איכותיים מהחומרים המשובחים ביותר לכל מטרה ולכל עסק, כל מה שצריך לדעת על מוצרי אריזה

 • 1.

  מוצרי אריזה

  מוצרי אריזה

  חברת אופיר ספקים משווקת מבחר גדול של מוצרי אריזה, סרטי הדבקה וסרטי קשירה איכותיים למגוון סביבות העבודה והתעשייה.

  להזמנת מוצרי אריזה
  נא התקשרו 03-6522422 או בצור קשר באתר,
  נשמח לעמוד לשירותיך בכל שאלה ובקשה.

  מוצרי אריזה מהווים כחלק בלתי נפרד מתחום התעשייה והצרכנות, מוצרי אריזה הם חלק קריטי עבור המוצרים אותם הם אורזים ועבור החברה המשתמשת בהם.

  כיום בחברה צרכנית בעלת שפע רב אשר מוצרים מגיעים אלינו מכל מקום בעולם כמו סין, יפן, ארצות הברית, דרום אמריקה, אירופה וכדומה מוצרים אלו עוברים מרחקים רבים ותחנות רבות עד שהם מגיעים לבית הלקוח, מוצרי האריזה מאפשרים למוצרים להגיע עד ללקוח כשהם בעלי תקינות מלאה, איכותיים, שלמים, טריים וללא פגע כיום יציאתם מהמפעל למרות שעברו קילומטרים רבים ובמשלוחים בין יבשתיים. מוצרי אריזה משפיעים משמעותית על חיי המדף של המוצרים והגנתם ממפגעים כגון מפגעי מזג האוויר או מפגעים פיזיים, עם הטכנולוגיה ופיתוח של חומרים חדשים ויעילים אשר מאפשרים אריזה מהירה יותר ואריזות איכותיות למגוון תחומים כגון : תעשייה, בנייה, מזון, רפואה, חקלאות ואלקטרוניקה.

  איכות מוצרי האריזה השתפרה מאוד בשנים האחרונות והתאימו את עצמם על מנת לספק הגנה הולמת למוצרים, ושיפור חיי המדף של המוצרים וכיום ניתן לשמר את תוקף המוצרים לשנים רבות, כמו שרינק העשוי מפוליאוליפין חומר המתכווץ בחום וכך הוא מאפשר אריזה צמודה אשר מחזיקה את המוצר בדרך הטובה ביותר ומונעת לכלוך, אבק, לחות וכך המוצר נשמר לאורך זמן. מוצרי האריזה משמשים גם ככלי שיווק, הם קובעים את תדמיתו של המוצר ועליהם להיות אסתטיים על מנת שפרסמו את המוצר בדרך הטובה ביותר ולכן חשוב מאוד לתכננן היטב את אריזת המוצר בהתאם, החל מחומר מוצרי האריזה, הגנתם על המוצר ושמירה על חיי המדף של המוצר דבר החשוב מאוד על מנת שיפור וייעול המוצרים בשוק.


  חברת אופיר ספקים משווקת בגדי עבודה מקצועיים, מגוונים ולכל מטרה!


  אופיר ספקים מתחייבת לשירות מהיר תוך הקפדה על המוצרים האיכותיים ביותר, במחירים הטובים ביותר.
  להזמנת מוצרי אריזה תוכל ליצור קשר בטופס צור קשר או בטלפון 03-6522422

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.