מוצר חדש באתר

מוצרי אריזה

אופיר ספקים מספקת שירותי אריזה שונים, בין מוצרי האריזה ניתן למצוא את הקרטון, הניילון הנצמד, שקיות ניילון, גליל ניילון בועות (פצפץ) ועוד רבים וטובים, להזמנות ושאלות נוספות בקשר למוצרי אריזה ניתן לפנות אלינו בטל: נייד: 050-4449705

 • 1.

  מוצרי אריזה

  מוצרי אריזה

  מוצרי האריזה הם כלי העזר שבזכותם אנו מקבלים מידי יום ביומו את מגוון הסחורות שאנו קונים לבית או לעסק בצורה שלמה ללא פגעים או שריטות. היצע מוצרי האריזה הוא רחב וניתן לשלב למוצרים רגישים ויקרים אף מספר מוצרי אריזה שיגנו על המוצר בצורה מרבית.

  אופיר ספקים מספקת שירותי אריזה שונים, בין מוצרי האריזה ניתן למצוא את הקרטון, הניילון הנצמד, שקיות ניילון, גליל ניילון בועות (פצפץ) ועוד רבים וטובים, להזמנות ושאלות נוספות בקשר למוצרי אריזה ניתן לפנות אלינו בטל:  03-6522422

  מוצרי קרטון: מוצרי הקרטון נועדו בעיקר כדי לאגד ולשמור על מספר מוצרים יחדיו, להקל בשעת ההובלה וההעמסה על המשאית כך שיהיה ניתן להוביל בצורה מסודרת בתא המשאית את המוצרים מבלי שימעכו ויטלטלו במהלך הנסיעה.

  ניילון נצמד: ניילון נצמד מגיע במגוון סוגים וגדלים. עיקר שימושו של הניילון הנצמד הוא לאגד את המוצרים על גבי המשטח שלא יפלו ויתפזרו בעת ההובלה והאחסון. בנוסף לניילון הנצמד תכונות אשר עוזרות לשמור על המוצר נקי וללא פגעי מזג אוויר כמו גשם וצבע דהוי כתוצאה מחשיפה לקרני השמש.

  שרינק: השרינק הוא כיסוי ניילון אשר על ידי כיווץ בחום נצמד בחוזקה אל מארז מוצרים ושומר עליהם כקבוצה. טכניקה זו מבוצעת על גבי משטחים עם סחורה רבה וכן על אריזות קטנות כשישיות מים.

  גליל ניילון בועות (פצפץ): תפקידן של בועות הניילון הוא להגן באמצעות האוויר הלכוד באמצע מפני שריטות נפילות ומכות. שכבת הניילון עם האוויר הכלוא בתוכה יוצרת בעצם "עור עבה" על גבי המוצר וכך בעצם סופגת עבורו את השריטות והמכות אשר חודרות את הקרטון. שימוש נוסף אשר עושים בניילון בועות הוא הגנה על רכיבים אלקטרוניים עדינים מפני חשמל סטטי אשר יכול להסב נזק למוצר.

  קלקר: הקלקר מגיע במגוון צורות וגדלים ונועד לסוגי הגנות שונים על המוצר. קלקר לוחות- נועד לעטוף ולהגן בצורה היקפית על מוצרים מפני טמפרטורות קיצוניות ומכות בעת נפילה. הקלקר צבר לו מוניטין ואוהדים רבים בקרב עסקים מכיוון שהוא קל ואינו מוסיף משקל רב בעת הנשיאה וההובלה. קלקר פתיתים- קלקר זה נועד בעיקר כדי למלא חללים ריקים בתוך הקרטון. כך הקלקר מונע ממוצרים הארוזים יחדיו לפגוע אחד בשני בעת הובלתם ובעצם להישבר בתוך הקרטון טרם פתיחתו.

  כמו כן, קיימים עזרים נוספים לאריזה כגון: סרטי הדבקה, שקיות ניילון בסוגים שונים, אמצעי הגנה מפני חשמל סטאטי וסרטי קשירה אשר משלימים את האריזה בצורה בטוחה וניתן להתרשם מהם באתר.

  להזמנות ושאלות נוספות בקשר למוצרי אריזה ניתן לפנות אלינו בטל:  03-6522422

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.