מוצר חדש באתר

ניילון סטרץ - ייבוא שיווק מכירה אופיר ספקים

ניילון סטרץ רחב וצר לשימוש ידני ולמכונת סטרץ לכל תחומי המשק, רוכשים דרך אופיר ספקים. אצלנו תקבלו שירות אישי ומקצועי, מוצרי סטרץ איכותיים במחירים הכי זולים בארץ. משלוחים בפריסה ארצית. לפרטים, הצעות מחיר והזמנות התקשרו אלינו לטלפון: 03-652-2422.

 • 1.

  ניילון סטרץ רחב וצר לשימוש ידני או למכונת סטרץ לכל תחומי המשק

  ניילון סטרץ רחב וצר לשימוש ידני או למכונת סטרץ לכל תחומי המשק

  רוכשים דרך אופיר ספקים.

  אצלנו תקבלו שירות אישי ומקצועי, מוצרי סטרץ איכותיים במחירים הכי זולים בארץ. משלוחים בפריסה ארצית. לפרטים נוספים וקבלת הצעות מחיר התקשרו אלינו לטלפון 03-6522422 או דרך צור קשר באתר, כי על איכות לא מתפשרים! נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  משמעות המילה סטרץ

  סטרץ = נמתח באנגלית (stretch), סוג הניילון הזה נקרא כך בזכות היכולת שלו להמתח, כמובן עד גבול מסויים, המבנה המולקולרי של סוג ניילון זה מייצר אפקט שאיפה לחזור לגודל המקורי ותגובתו הטבעית לאחר שמותחים אותו היא להתקווץ חזרה., לכן הוא מצויין עבור איגוד ואריזת מוצרים בזמן שינוע ואחסון.

  הסטרץ עשוי מיריעות פוליאתילן אשר מגיעות בעוביים שונים (יחידות המידה היא מקרון), וכן גדלים שונים (רוחב ואורך גליל) לפי דרישת הלקוח ולסוג השימוש אליו הוא מיועד.

  השם הנרדף לניילון סטרץ הוא ניילון נצמד, שאותו אנו מכירים מהשימוש בבית לכיסוי קופסאות או אריזת כריכים. פעולת ההיצמדות גם היא תוצאה של המבנה המולקולרי של החומר אשר לאחר המתיחה נוטה לחזור לגודל המקורי וכאשר זה נמנע ממנו בגלל מגע עם מוצר שנארז הוא נצמד אליו.

  השימושים הנפוצים של הסטרץ בתעשייה

  להבדיל מהבית, בתעשייה הסטרץ הוא מוצר חשוב ונחוץ, אם נדבר על מפעלים ו/או מחסנים, שימוש בסטרץ יהיה עבור איגוד המוצרים על המשטחים ושמירתם יחד בעת שינוע למניעת נפילה, התפרקות המארז על המשטח, לשמירה מאבק ואף רטיבות, עד להגעתם ליעד הסופי. ישנם מפעלים ומחסנים גדולים, אשר משתמשים במכונה אריזה בסוף פס הייצור, מכונה אשר עוטפת אוטומטית בסטרץ את המוצרים הנמצאים על המשטחים. בסיום עטיפת המשטח מעבירים בעזרת מלגזה את אותו משטח לאחסון או שינוע ומשלוח במשאית.

  המידה הסטנדרטית לגליל ניילון סטרץ למכונה הינו 50 ס"מ רוחב ועובי של 17-30 מיקרון. 
  בנוסף, ניתן להזמין סטרץ למכונה ב -2 רמות מתיחה שונות והם:
  פרה סטרץ - אשר נמתח לגודל של כ- פי 2 מאורכו לפני המתיחה.
  פרה סטרץ נמתח במיוחד - אשר נמתח לגודל של כ - 3 מאורכו לפני המתיחה.

  חברות הובלות - שימוש בסטרץ יהיה אף הוא עבור איגוד מוצרים בתפזורת לדוגמא: סכו"ם, מדפים וארונות אחרי פירוק וכדומה. למרות שמובילים משתמשים בסטרץ גם כהגנה מפני שריטות על ריהוט הבית לדוגמא: עטיפת ספות, מיטות, ריהוט גן וכדומה. הרי שראוי לזכור שהסטרץ עצמו אינו מהווה הגנה משמעותית ולשם הגנה משתמשים בגליל פץ פץ לעטיפה ואותו מצמידים לריהוט, מוצרי חשמל וכו` בעזרת גליל סטרץ לשמירה על הרהיט בעת ההעברה.

  חנויות לממכר ירקות - אשר עושות משלוחים ללקוחות פרטיים, בדרך כלל לאחר התשלום הם מארגנים את הארגזים אחד על השני ועוטפים בניילון סטרץ. עטיפת הארגזים בסטרץ היא כדי לוודא שלא יפלו בטעות מוצרים מהארגזים, וכדי שבזמן המשלוח, כל הארגזים של אותו לקוח ישמרו יחד וכולם יגיעו לייעודם...


  אלו היו מספר דוגמאות לשימוש בסטרץ בתעשייה ובשאר תחומי המשק, כמו שראיתם המכנה המשותף לכולם הוא איגוד המוצרים והגנתם מפני פיזור, נפילות, מכות, אבק ועוד.

  אופיר ספקים משווקים סטרץ איכותי בגדלים ומקרונים שונים לפי דרישת הלקוח, לשימוש ידני או לשימוש במכונה עבור כל תחומי המשק. לפרטים נוספים והזמנות התקשר אלינו בלטפון 03-652-2422 או דרך צור קשר באתר. נציגנו ישמחו לעזור ולענות על כל שאלה.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.