מוצר חדש באתר

סטרץ - ניילון נצמד

כל המידע הדרוש על סטרץ, ניילון נצמד. חברת אופיר ספקים משווקת מבחר גדול של מוצרי אריזה, חומרי אריזה, סטרץ וניילון נצמד למגוון סביבות העבודה והתעשייה. בין מגוון מוצרינו תוכלו למצוא: מגוון מוצרי פוליאתילן, מוצרי PVC, ניילון לאריזה ועוד מבחר גדול של מוצרים.

 • 1.

  סטרץ - ניילון נצמד

  סטרץ - ניילון נצמד

  חברת אופיר ספקים משווקת מבחר גדול של סטרץ, ניילון נצמד איכותיים למגוון סביבות העבודה והתעשייה. 

  להזמנת סטרץ/ניילון נצמד התקשרו 03-6522422 או בצור קשר באתר, נשמח לעמוד לשירותיך בכל שאלה ובקשה.

  אם חיפשת שרינק לחץ כאן

  סטרץ הוא גליל ניילון נצמד העשוי מיריעות פוליאתילן עבות או דקות לפי הצורך, יריעות הסטרץ עמידות והן בעלות חוזק מתיחה גבוה המאפשרים לסטרץ לעטוף מוצרים ומשטחים מגוונים, ניילון סטרץ שומר על המוצרים מפני פגיעות, לכלוך, רטיבות ועוד, בעת עטיפת משטחים הסטרץ מאגד את מוצרים ושומר על יציבותם ובטיחותם, הסטרץ מגיע במשקלים ומיקרונים שונים ואורכו של הניילון הנצמד הוא 50 ס"מ.

  סטרץ פוליאתילן משמש אותנו לאריזה, קשירה ואיגוד של מוצרים שונים אך השימוש העיקרי של הסטרץ הוא בעטיפת משטחים המשמשים להובלות סחורה, עטיפת המשטח בסטרץ שומרת על המוצרים מפני פגיעות וטלטולים, לכלוך, רטיבות וכל שאר הנזקים העלולים להיגרם למוצר בעת ההובלה, עטיפת המשטחים בסטרץ מבטיחה הובלת סחורה יעילה ובטוחה.

  ישנם סוגים שונים של סטרץ פוליאתילן:

  סטרץ ידני – סטרץ ידני הוא הדרך הפשוטה ביותר לעטיפת מוצרים, השימוש בסטרץ ידני הוא קל ונוח ומאפשר לעטוף מגוון מוצרים ומשטחים, סטרץ ידני במגוון מידות לפי הדרישה.
  גלילון מיני סטרץ – גליל מיני סטרץ עשוי יריעות פוליאתילן דקות עמידות בעלות חוזק מתיחה גבוה, גלילוני המיני סטרץ משמשים בדרך כלל לאגוד קורות עץ, פרופילים ועוד.
  סטרץ למכונה – עטיפת המשטח על ידי מכונת סטרץ אוטומטית, שימוש במכונה לעטיפת משטחים בסטרץ מאפשר עטיפת משטח יעילה יותר לניצול מרבי של הסטרץ.

  להזמנת סטרץ, ניילון נצמד התקשר עכשיו 03-6522422

  חברת אופיר ספקים משווקת סטרץ ניילון נצמד איכותי לכל מטרה!

  אופיר ספקים מתחייבת לשירות מהיר תוך הקפדה על המוצרים האיכותיים ביותר, במחירים הטובים ביותר.

  להזמנת סטרץ תוכל ליצור קשר בטופס צור קשר או בטלפון 03-6522422

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.