מוצר חדש באתר

סרטי הדבקה מודפסים עם לוגו

סרטי הדבקה מודפסים עם לוגו - אם אתם חברה שצורכת סרטי הדבקה אופיר ספקים מזמינה אתכם לקבל הצעה עבור סרטי הדבקה מודפסים עם לוגו ישירות מהיצרן לצרכן ללא מתווכים

 • 1.

  סרטי הדבקה מודפסים עם לוגו ומוצרי אריזה הכלי העכשווי לקידום מכירות.

  סרטי הדבקה מודפסים עם לוגו ומוצרי אריזה הכלי העכשווי לקידום מכירות.

  סרטי הדבקה מודפסים ממתגים את העסק שלך מצד אחד ומצד שני משדרים יוקרה ללקוח, באופיר ספקים מייצרים סרטי הדבקה לפי דרישת הלקוח חוזק, רוחב, אורך (מ30 ועד 900 מטר), חומר (PVC או פוליפרופילן).

  על פי כל המחקרים האחרונים בתחום המיתוג, השיווק וקידום המכירות התפתחה מגמה ברורה שעל פיה
  על חברה, ללא קשר לתחום עיסוקה, לשאוף לחשיפה מרבית של סממניה השונים לכמה שיותר אנשים ובכל דרך אפשרית. גישה זו נובעת מתוך מחקרים רבים מתחומי מדעי החברה וההתנהגות וכמבן חקר המוח ותהליכי החשיבה שהראו בבירור שכל שהאדם נחשף יותר לסממן או לוגו הוא מחבב אותו יותר ופילו נקשר אליו. גם אם החשיפה ללוגו או לסממן אינה מודעת כלומר מופיעה בשולי הדברים ומבלי לעורר את תשומת ליבו של האדם. עדיין הסממן נקלט במערכת התפיסה החושית ומוטבע בזיכרון.
  כיום ברור שמטרתה של כל חברה היא לייצר בכל דרך שניתן הזדמנות לחשיפת סממניה של החברה למקסימום אנשים ובכל מצב.
  מתוך גישה זאת אופיר ספקים, שהנה חברה מובילה ועדכנית בכל תחום חומרי האריזה,  הוסיפה למערך המוצרים המגוון שלה את האפשרות להשתמש לצורכי מיתוג, קידום מכירות, ושיווק, גם במוצרים שעל פניו נראים שוליים במערך היצור, השיגור וההפצה של כל חברה. חברת ייצור או חברה העוסקת במסחר או מתן שירותים מכל סוג.
  לפניכם מספר מוצרים שעל פניו ייעודם הנו שולי במערך הפעילות של חברתכם, אולם בתוספת זניחה, יכולים לשמש כלי שיעילותו הוכחה מחקרית כמקדם מכירות. כלי יעיל למיתוג מחדש או העמקת מיתוג קיים.
  אנו הופכים אמצעי אשר מצוי בשימוש יומיומי תמידי שתפקידו שולי במערך החברה, לכלי בעל משמעות ראשונה במעלה להטמעה והפצת שמה של החברה בארץ ובעולם.

  להדפסת לוגו חברה או סממן מיתוג אחר של החברה על סרט הדבקה פנה אל אופיר ספקים לתיאום הזמנה בכמות שתתאים לכם.

   

  אם אתם חברה שצורכת סרטי הדבקה אופיר ספקים מזמינה אתכם לקבל הצעה עבור סרטי הדבקה מודפסים עם לוגו ישירות מהיצרן לצרכן ללא מתווכים ובמחיר ואיכות ללא פשרות, לכל שאלה או פרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 03-6522422 ונשמח לעזור.

 • 2.

  סרטי הדבקה מודפסים

  סרטי הדבקה מודפסים שימושיים בכל תחומי התעשייה והמסחר. סרט הדבקה מודפס הנו לכאורה מוצר לוואי למגוון תחומים כגון אריזות בסוף קו ייצור, חברות שילוח, חברות להובלה ומעבר דירות ומשרדים וכו. חברת אופיר ספקים מאפשרת לכם על ידי השימוש בסרטי הדבקה מודפסים להוסיף אלמנט שיווקי מהמדרגה הראשונה לסרט הדבקה מודפס. כפועל יוצא מהדפסת לוגו החברה או כל סממן אחר של חברתכם. סרט הדבקה מודפס מבצע הטמעה כמעט לא מודעת של קיומה של חברתכם בתודעתו של מי שנחשף לסרטי הדבקה מודפסים במהלך עבודתו או כלקוח בקצה שרשרת השיווק.

  סרטי הדבקה מודפסים ממתגים את העסק שלך מצד אחד ומצד שני משדרים יוקרה ללקוח, באופיר ספקים מייצרים סרטי הדבקה לפי דרישת הלקוח חוזק, רוחב, אורך (מ30 ועד 900 מטר), חומר (PVC או פוליפרופילן).

 • 3.

  סרט הדבקה עם לוגו 

  סרט הדבקה עם לוגו  יעיל מאוד בהפצת שמה של החברה גם ללקוחות שאינם לקוחות מידיים של חברתכם. אופיר ספקים מציעה לכם דרך מצוינת לשיפור יחסי הציבור שלכם. כאשר אתם מפיצים את מוצריכם ואורזים אותם בעזרת סרט הדבקה עם לוגו החברה אתם מרחיבים באופן משמעותי את הנחשפים לקיומה של חברתכם. גם כאשר יגיע המוצר ליעד שני או שלישי עדיין יהיה מצוי על המארז היחיד או משטח המארזים המחוזק בסרטי הדבקה מודפסים עם לוגו החברה, סרט ההדבקה עם לוגו החברה המקורי שבו השתמשתם. סרט הדבקה עם לוגו יכול לשמש בצורה יעילה גם כאשר איננו שולחים את מוצרינו לשיווק מיידי אלה לאחסון עד למשלוח. אם אנו עוסקים ביצור עבור חברות שונות יש יתרון רב בשימוש בסרט הדבקה עם לוגו כמבחין ברור בין החברות השונות להם אנו מספקים את סחורתנו.

   

  שלחו אלינו לאופיר ספקים את הלוגו שלכם במייל ואנו נדפיס לכם אותו על סרט הדבקה לפי בחירתכם (PVC או פוליפרופילן) וברוחב המתאים לצורכיכם. לכל שאלה או פרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 03-6522422 ונשמח לעזור

 • 4.

  סרטי הדבקה ממותגים למיתוג מחדש או העמקת מיתוג קיים

  סרטי הדבקה ממותגים מתאימים מאוד לתהליכי השיווק האגרסיביים הנפוצים כיום. בגלל תנודתיות רבה בתחומי כלכלה שונים  נפוץ מאוד תהליך של מיתוג מחדש גם של חברות וותיקות. כאשר אנו מעוניינים לבצע העמקת מיתוג לחברה קיימת או מיתוג מחדש לחברה חדשה מטרתנו הנה להעצים את החשיפה של לוגו וסממני החברה בכל דרך אפשרית. אופיר ספקים מעניקה לכם אפשרויות מיתוג מגוונות. סרטי הדבקה ממותגים מאפשר לכם להפיץ את דבר קיומה של חברתכם וקישורה למוצרים או השירותים אותם אתם מספקים. סרטי הדבקה ממותגים מודפסים עם לוגו החברה הנם אמצעי יעיל במיוחד בתהליך המיתוג, ההכרחי כיום, של חברתכם.

  סרטי הדבקה מודפסים ממתגים את העסק שלך מצד אחד ומצד שני משדרים יוקרה ללקוח, באופיר ספקים מייצרים סרטי הדבקה לפי דרישת הלקוח חוזק, רוחב, אורך (מ30 ועד 900 מטר), חומר (PVC או פוליפרופילן).

 • 5.

  נייר דבק מודפס

  נייר דבק מודפס לרוב משמש חברות הובלה וכמובן גם בתעשייה בסוף קוו הייצור ובמערך ההפצה והשיווק של החברה. על פי ניסיוננו רב השנים בחברת אופיר ספקים, רוב הפונים לרכישת נייר דבק מודפס למעשה מעוניינים להזמין גלילי סרט הדבקה שעליו מודפסים סימנים או מילים על פי צורכיהם. נייר דבק מודפס הנו ביטוי שגור לסרט הדבקה אשר בפועל עשוי מחומרים סינתטיים כגון PVC לדוגמה. נייר דבק מודפס מאפשר כאמור לעיל לפעול באופן סמוי להעמקת תהליך המיתוג של חברתכם. מיתוג וותיק או מיתוג מחדש.

  לבירור כמויות וזמני הספקה ולכל שאלה או פרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 03-6522422 ונשמח לעזור

 • 6.

  מסקנטייפ מודפס

  מסקנטייפ מודפס הנו מוצר יעיל במיוחד לצורכי סגירת אריזות קרטון מסוגים שונים וכן איטום והדבקה גם של מעטפות ושקיות ייעודיות אשר בתוכם מצויים מוצרים קטנים אשר מופרדים זה מזה לצורכי משלוח ואחסון. מסקנטייפ מודפס מאפשר להטמיע את הסממן של חברתכם גם על גבי מוצר קטן שנארז בתוך מארז גדול יותר ומטרתכם היא, שגם באתר היעד, כאשר המארז ייפתח תיחשף קיומה של חברתכם ומעורבותה בתהליך הייצור של הפריט הארוז. מסקנטייפ מודפס מהווה גם מוצר משלים מעולה לקופסאות קרטון המסופקות ללקוחות של חברות העוסקות במעברי דירות ואף בשרותי ארכיב.

  להזמנות או פרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 03-6522422 ונשמח לעזור

 • 7.

  סרט הדבקה מודפס מחיר? או מה היתרון של אופיר ספקים?

  סרט הדבקה מודפס מחיר? שאלה חשובה ונפוצה מאוד. אופיר ספקים הנה גם היצרן וגם המשווק של סרטי ההדבקה המודפסים ולכן אנו מאפשרים לכם, לקוחותינו, להזמין סרטי הדבקה מכל סוג ובכל כמות כמעט.

  אופיר ספקים מאפשרים לכם ליהנות ממחירים חסרי תקדים וללא התחיבות לרכישה עתידית של כמויות נוספות.
  כנהוג בכל תחומי הספקת מוצרי האריזה גם אנו נעניק לכם הנחות כמות משמעותיות.

  להספקה מידית צור קשר בטלפון - 03-6522422

 • 8.

  לנוחיותכם והנאתכם (אנחנו מאוד נהנים מזה) צירפנו גם סרטון הסברה אודות ייצור סרטי הדבקה מודפסים, לכל שאלה או פרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 03-6522422 ונשמח לעזור.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.