מוצר חדש באתר

סרטי קשירה PP, PET איכותיים מאוד וכל האביזרים הנלווים

אופיר ספקים ייבוא, שיווק והפצה של סרטי קשירה PP, PET איכותיים מאוד וכל האביזרים הנלווים, עגלה, צבת, מותחן וקליפסים., לא מצאת את המוצר שחיפשת? למוצרים נוספים תוכל ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6522422

סרטי קשירה PP, PET איכותיים מאוד וכל האביזרים הנלווים

חברתנו מייבאת סרטי קשירה PP, PET איכותיים מאוד וכל האביזרים הנלווים, עגלה, צבת, מותחן וקליפסים.

סרטי קשירה ואביזרים

מוצר אריזה חזק מאוד וחסכוני המשמש לאיגוד ואריזה של מוצרים גדולים ובינוניים בעל חוזק מתיחה גבוה ביותר. הסרט אינו מתרחב, ונשאר מתוח על המוצר ללא השפעה מתנאי מזג אויר, עמיד לגשם, קרינת שמש (UV) ולעומס גדול.

עם כמות מינימלית של סרט קשירה ניתן לאגוד בחוזקה משטחים גדולים, ארגזים ומוצרים גדולים וכבדים שמיועדים לשילוח ואחסון. סרט קשירה ידני מפוליאסטר חזק מאוד ויכול להחליף סרט קשירה ממתכת.

היתרונות שלו לעומת סרט קשירה ממתכת, שהוא קל יותר ויותר נוח לתפעול.אינו משאיר לכלוך על המוצר, אינו נרקב או מקבל חלודה, ואין לו קצוות חדים שיכולי לפגוע במוצר או במי שמשתמש בסרט עצמו, ולמרות כל היתרונות עדיין יכול לקשור מוצר ברמת חוזק מקסימלית ללא התארכות והתרופפות של הסרט.

סרט פוליאסטר ניתן למיחזור.

סרט קשירה ירוק מפוליאסטר משמש לתעשיות השימורים, לתעשיות הקרטונים, בלוקים, שיש, קרמיקה, לבידי עץ, למחסנים לוגיסטיים, מוצרי מזון, משקאות, טקסטיל, יצרני צינורות תעשייה ועוד..

כדי להשתמש בסרט קשירה צריך אביזרים נוספים - עגלה לסרט קשירה, מותחן כדי למתוח את הסרט על גבי המוצר, צבת וקליפסים או להשתמש במכשיר חשמלי נייד שמותח ומלחים את הסרט קשירה - שחוסך ומקל משמעותיות על העבודה עם הסרט קשירה.

השימוש במכשיר החשמלי בא במקום המותחן הצבת והקליפסים. מגיע ברוחב - 16 מ"מ ו 19 מ"מ בעובי 0.8

 למידע נוסף תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון  03-6522422 ונשמח לעזור.