מוצר חדש באתר

פינות קרטון

אופיר ספקים משווקים פינות קרטון קשיחות בכל הגדלים והמידות. משלוחים והספקה בפריסה ארצית, פינות קרטון מיועדות לאריזת משטחי אחסנה ומשלוחים להגנה ולאיזון. אנו מספקים פינות קרטון סטנדרטיות ופינות קרטון קשיחות עשויות קרטון דחוס בצפיפות גבוהה וחזקות במיוחד.

 • 1.

  פינות קרטון

  פינות קרטון משמשות לחיזוק המשטח והגנה מפגיעות, לחיזוק קרטונים מבפנים, להגנה על משקופים, להגנה על המוצר מפני פגיעה של סרט קשירה ועוד.

  אופיר ספקים משווקים פינות קרטון קשיחות בכל הגדלים והמידות. משלוחים והספקה בפריסה ארצית, פינות קרטון מיועדות לאריזת משטחי אחסנה ומשלוחים להגנה ולאיזון.

  אנו מספקים פינות קרטון סטנדרטיות ופינות קרטון קשיחות עשויות קרטון דחוס בצפיפות גבוהה וחזקות במיוחד.

  המוצר זמין במידות סטנדרטיות להספקה מיידית, ניתן להזמין בכל גודל ועובי בהזמנה מיוחדת.

  פינות קרטון קשיחות להגנה וייעול אריזת משטחי מוצרים וסחורות לאחסון והובלה.

  להזמנת פינות קרטון סטנדרטיות או לפי מידה מיוחדת,
  לפרטים נוספים ולהזמנות צרו עימנו קשר בטלפון - 03-6522422 נשמח לעמוד לרשותכם.

  מידות של פינות קרטון סטנדרטיות להזמנה מיידית

  אורך (במטרים) רוחב הכנפיים (בס"מ) עובי (במ"מ)
  1 3.5 3
  1.2 3.5 3
  1.5 3.5 3
  2 3.5 3

  חשוב לציין שהמידות הן רק מידות סטנדרטיות וניתן בהזמנה מיוחדת לקבל פינות קרטון קשיחות בהתאם לגודל המשטח שלכם או גודל המוצר.

  ניתן להזמין פינות קרטון קשיחות באורך של-10 או 15 או 20 ס"מ או אורך אחר לפי הזמנה, פינות קרטון לאיזון משטחים, פינות קרטון לאיזון קרטונים פנים חוץ, ניתן להזמין פינות קרטון לחיזוק קופסאת קרטון מהצד הפנימי של הקרטון לשמירה על שלמות הקרטון, במיוחד כאשר מדובר במוצרים כבדים ויש חשש שהקרטון יקרוס.

  שימושים אופייניים בפינות קרטון

  אריזת משטחים עם פינות קרטון סטנדרטיות

  השימוש העיקרי לפינות קרטון הנו לחיזוק משטחים לצורכי שינוע ואחסון.
  כאשר מדובר באריזת משטחים או מארזים נתן לחלק את תפקיד הפינה להגנה אופקית והגנה אנכית על המשטח. הגנה אופקית הנה כאשר מציבים על משטח אריזות קרטון או כל מוצר אחר קיימת מגבלת גובה (בהתאם לאופי המוצר).

  השימוש בפינות קרטון קשיחות מאפשרות לנו להשתמש בסרט קשירה חזק מבלי לפגוע במוצרים, פינת הקרטון הקשיחה מחלקת את הלחץ על שכבות מוצרים מרובות וארבע פינות הנקשרות יחד יוצרות מארז, משטח יציב שניתן לשנע אותו בקלות.

  ניתן להשתמש בפינות קרטון קשיחות גם בחלקו העליון של המארז ובכך ליצור מצע אחיד וחזק המאפשר להציב משטח על משטח תוך שמירה מרבית על יציבות המשטחים זאת כמובן במגבלות המשקל הכולל אך של המשטח.

  השימוש בפינות קרטון קשיחות אנכיות ואופקיות מאפשר לייעל באפן משמעותי את האחסון - משטח על משטח וגם את המשלוח כאשר ניתן לערום משטחים זה על גבי זה.

  גם בתעשייה המייצרת לוחות מחומרים שונים כגון אלומיניום, עץ, פורמייקה ועוד, משתמשים בפינות קשיחות, כאשר אורזים מוצרי תעשייה אלה כגון לוחות דקורטיביים או לוחות גבס שיש לשנע, במקרה כזה משתמשים בפינות קרטון על מנת למנוע פגיעה במוצר בזמן השינוע.

  פינות קרטון קשיחות לחיזוק קופסאות קרטון

  רק בהזמנה מיוחדת! פינות קרטון במידה של עומק קופסת הקרטון. ישנם מוצרים שלצורך הגנה עליהם יש להניח בתוך ארגז הקרטון בו הם נארזים פינות קשיחות על מנת למנוע פגיעה ולאפשר לערום קופסאות ארוזות זו על גבי זו ללא פגיעה במוצר. פינות קשיחות למוצרים מוזמנות על פי גודל הקרטון.

  אריזת מוצרים גדולים שיש ליצור סביבם הגנה לצורך קשירה בסרט קשירה.

  במקרה זה מדובר על קשירת מוצר גדול (לרוב גם כבד) למשטח עץ, לצורכי שינוע ואחסון. על מנת למנוע סימנים מסרט הקשירה נעשה שימוש בפינות קרטון קשיחות מותאמות לגודל המוצר או פינות קרטון קצרות שמונעות מגע של הסרט הקשירה עם המוצר.

  פנו אלינו לאופיר ספקים לכל סוגי פינות הקרטון שאתם זקוקים להם. לבירורים, קבלת הצעת מחיר, הזמנות צרו קשר בטלפון - 03-6522422 נשמח לעמוד לרשותכם.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.