מוצר חדש באתר

אופיר ספקים ציוד משרדי ועוד מגוון רחב של מוצרים המתאימים לעסק

ציוד משרדי לעסקים - אופיר ספקים, יבוא ושיווק ציוד משרדי. אצלנו תוכלו למצוא גם מגוון רחב של מוצרי אריזה, חומרי אריזה, תיק עזרה ראשונה, חומרי ניקוי ועוד. לפרטים נוספים הכנסו לאתר

 • 1.

  ציוד משרדי לעסקים

  ציוד משרדי לעסקים

  אופיר ספקים, משווקים ציוד משרדי לחברות, ארגונים, מוסדות ובתי עסק שונים. אצלנו תהנו ממגוון רחב של ציוד משרדי החל מטושים זוהרים, סרגלים, עטים, מעטפות, קלסרים ועוד. בנוסף תוכלו להנות גם ממוצרים שונים לעסק ולמשרד כמו חומרי אריזה, שקיות ניילון, מוצרי נייר, סרטי הדבקה, הכל תחת קורת גג אחת. 

  לפרטים נוספים והצעות מחיר התקשרו לטלפון: 03-652-2422 או דרך צור קשר באתר.

  נגר, מורה או רואה חשבון כולנו זקוקים לציוד משרדי, בין אם מדובר בכלי כתיבה, קלסרים, טושים ואפילו מסקינטייפ, אצלנו בחברת אופיר ספקים תוכלו למצוא מבחר ענק של מוצרים לציוד משרדי במחירים ללא תחרות.

  מהו ציוד משרדי ולמי הוא מתאים?

  במילה ציוד משרדי נכללים מגוון רחב של מוצרים המשמשים אותנו ביום יום בשעות העבודה ואפילו לאחר מכן בבית. הנפוצים ביותר הם עטים, עפרונות, טושים זוהרים, סרגלים, מספריים, דפי ממו, סלוטייפ, קלסרים, טיפקס, ניירות למדפסת ועוד.

  האם סכין יפנית או אקדח דבק חם נחשבים אף הם ציוד משרדי? התשובה לשאלה היא, כן!
  ציוד משרדי נמצא בכל מקום ובכל תחום בחיינו.
  במשרדי הייטק - ציוד משרדי היא איננה מילה גסה, למרות כל המחשוב המתקדם גם משרדים אלו משתמשים במהדקים, מספריים, עטים, מדבקות לייזר, סכין יפנית, אטבים, מעטפות ועוד.
  גני ילדים- בכל גני ילדים בארץ ובעולם השימוש במספריים, דבק סטיק, סלוטייפ, אקדח דבק חם הם מוצרים המשמעותיים הנחוצים בהפעלות, שעת יצירה ובמסיבות גני הילדים.
  מפעלים - גם במפעלים גדולים ציוד משרדי הוא חלק חשוב לא פחות מחומרי האריזה, עטים, טושים, מרקרים, סכין יפני וכדומה.

  כמו שכבר הבנתם, לא חשוב איזה סוג עסק אתם או באיזה חברה, מפעל או מוסד אתם שייכים אליו, ציוד משרדי הוא חלק חשוב ונחוץ לכל אחד.

  מדוע כדאי לקנות בחברת אופיר ספקים ציוד משרדי?

  חברת אופיר ספקים הינה יבואנית ומפיצה של ציוד משרדי ישירות מהיבואן ללקוח, אנו שמים דגש על שיווק והפצה של מוצרים איכותיים מסוג א, לכן אתם מקבלים את המוצרים האיכותיים ביותר במחירים הנמוכים ביותר בארץ.

  הייחודיות שלנו מתבטאת ביכולת שלכם למצוא הכל תחת קורת גג אחת, אצלנו תוכלו לרכוש את כל הציוד המשרדי הדרוש לכם וגם מגוון רחב של מוצרים שונים המתאימים לתחומים אחרים בעסק, לדוגמא: מוצרי אריזה, תיק עזרה ראשונה לבתי עסק ולפרטיים, חומרי ניקוי, שקיות ניילון בגדלים ובעובי שונה לפי דרישת הלקוח, סרטי הדבקה מודפסים למפעלים, מחסנים, חברות הובלה, חברות שילוח, יבוא ושיווק קרטונים בכל הגדלים והצורות, נעלי עבודה ואפילו כלים חד פעמיים.

  אופיר ספקים, משווקים ציוד משרדי לחברות, ארגונים, מוסדות ובתי עסק שונים במחירים ללא תחרות. אצלנו כל לקוח נהנה משירות אדיב ומקצועי ובמידת הצורך בייעוץ והכוונה למוצר המתאים עבורו. לפרטים נוספים והצעות מחיר התקשרו לטלפון: 03-652-2422 או דרך צור קשר באתר.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.