מוצר חדש באתר

צינורות קרטון לאריזה

אופיר ספקים משווקים צינורות קרטון לאריזה, צינורות העשויים מקרטון קשיח ואיכותי, ו-2 פקקי פלסטיק קשיחים לסגירה הרמטית של הצינור, מוצר מצויין עבור מפעלים, בתי דפוס, בתי ספר לעיצוב ושרטוט, אדריכלים ועוד.

 • 1.

  צינורות קרטון לאריזה

  צינורות קרטון לאריזה

  אופיר ספקים משווקים צינורות קרטון לאריזה

  צינורות העשויים מקרטון קשיח ואיכותי, ו-2 פקקי פלסטיק קשיחים לסגירה הרמטית של הצינור, מוצר מצויין עבור מפעלים, בתי דפוס, בתי ספר לעיצוב ושרטוט, אדריכלים ועוד. לפרטים נוספים והזמנות צרו איתנו קשר בטלפון: 03-6522422 או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם.

  שימושים עיקריים

  גליל קרטון לפוסטר משמשים בעיקר לשינוע גיליונות נייר, שרטוטים, מפות, פוסטרים, ציורים בעלי ערך גבוה ומסמכים שונים.

  תחומי העיסוק העיקריים שבהם משתמשים בצינורות קרטון לאריזה:
  אדריכלים - בתחום האדריכלות ישנה חשיבות רבה על הדרך בה משנעים ומאחסנים את השרטוטים, חשוב לדאוג שלא יהיו סימני קיפולים או קרעים, לכן כל השרטוטים מאוחסנים בתוך צינור קרטון שקצותיו סגורות ע"י פקקי פלסטיק.

  בתי דפוס - בתי דפוס משתמשים בצינורות קרטון בגדלים שונים, לאחר הדפסת פוסטר ללקוח, בית הדפוס מגלגלים את הפוסטר ומכניסים לתוך צינור קרטון אשר שומר על הפוסטר בשלמותו ללא סימני קיפול ושמירתו מפני אבק וכדומה. מכיוון שצינור הקרטון הינו עבה וקשיח ניתן לאחסן ולשנע את הצינורות אחד על השני בזמן העברה, ללא חשש ממעיכה.

  ציירים (painters) - בעולם האמנות ציירים משתמשים בצינורות קרטון לאריזה לשינוע ציורים עבור גלריות ותערוכות בארץ ובעולם. היתרון בשינוע ציורים בצינורות קרטון ולא בתוך מסגרות, היא מפני ששינוע בצינורות יותר נוח, אינו תופס מקום גדול, וקל יותר, הציורים נשמרים ללא חשש שבר בזכוכית או פגיעה אחרת.

  אנו אופיר ספקים דואגים להחזיק מלאי זמין של צינורות קרטון לאריזה בגדלים שונים, 90% זמינות במלאי עבור הגדלים הבאים:

  • צינור באורך 50 ס"מ, קוטר 6 ס"מ
  • צינור באורך 60 ס"מ, קוטר 4 ס"מ
  • צינור באורך 75 ס"מ, קוטר 6 ס"מ
  • צינור באורך 100 ס"מ, קוטר 6 ס"מ

   

  היתרונות של צינורות קרטון לאריזה הם רבים, ניתן לאחסון אותם בעמידה או בשכיבה, הקשיחות של הצינור מהווה מגן טוב וחזק עבור השרטוטים מפני מעיכה, אבק, קימוטים לא רוציים ועוד, יתרון נוסף הוא שהמוצר קל, תופס מעט מקום יחסית לגודלו, וניתן לשאת אותו על הכתף, מה שחוסך כסף במקרה של שינוע באוויר או ביבשה.

  אופיר ספקים משווקים צינורות קרטון לאריזה, צינורות העשויים מקרטון קשיח ואיכותי, ו-2 פקקי פלסטיק קשיחים לסגירה הרמטית של הצינור, מוצר מצויין עבור מפעלים, בתי דפוס, בתי ספר לעיצוב ושרטוט, אדריכלים ועוד. לפרטים נוספים והזמנות צרו איתנו קשר בטלפון: 03-6522422 או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.