מוצר חדש באתר

יצור שיווק והפצה של קרטונים למשלוחים בהתאם לדרישת הלקוח

קרטון למשלוחים - אופיר ספקים יצור, שיווק ומכירה של קרטונים למשלוחים בכל הגדלים (מידות ועובי). שרות הפצה והספקה מהירה בפריסה ארצית. אנו מספקים לכם קרטון משלוחים חד-גלי, דו-גלי ותלת-גלי בהתאם למאפייני המוצר שעליכם לארוז ולשלוח

 • 1.

  יצור שיווק והפצה של קרטונים למשלוחים בהתאם לדרישת הלקוח

  יצור שיווק והפצה של קרטונים למשלוחים בהתאם לדרישת הלקוח

  אופיר ספקים יצור, שיווק ומכירה של קרטונים למשלוחים בכל הגדלים (מידות ועובי). שרות הפצה והספקה מהירה בפריסה ארצית. אנו מספקים לכם קרטון משלוחים חד-גלי, דו-גלי ותלת-גלי בהתאם למאפייני המוצר שעליכם לארוז ולשלוח. פנו עוד היום לאופיר ספקים לבירור פרטים נוספים והזמנה של קרטון למשלוחים בהתאמה אישית למוצר שלכם צרו עמנו קשר בטלפון - 03-6522422 נציגי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם.

  אנו באופיר ספקים מספקים קרטונים למשלוחים בשלוש מידות עובי וגודל שונות בהתאמה למוצר. קרטון משלוחים חד-גלי למוצרים קלים וקטנים, קרטון דו-גלי למוצרים כבדים ורגישים יותר וקרטון תלת-גלי כאשר יש ליצור שכבת הגנה על המוצר בעת המשלוח.

  גודל קרטון לשלוחים בהתאמה למוצר

  אנו מציעים לכם קרטונים למשלוחים גם במידות הסטנדרטיות הזמינות למשלוח מידי אך אנו מאפשרים לכם להזמין קרטון למשלוחים בהתאמה למוצר שלכם. פנו אלינו ואנו נספק לכם את הקרטון על פי המידות שתזמינו.
  קיימות מידות סטנדרטיות כגון: 60X40X40, 50X36X39, 30X30X12, 28X23X28 ועוד מידות רבות אחרות. אנו מאפשרים לכם להזמין קרטון שילוח למידה המדויקת של המוצר שלכם.

  מוצרי אריזה נלווים לקרטונים למשלוחים

  ניתן לשלב בהזמנה גדלים שונים של קרטונים ולהוסיף מוצרי אריזה משלימים כגון:
  מדבקות: מדבקות שביר, מדבקות הלם, מדבקות כיוון קצה עליון, למעלה ועוד
  סרטי הדבקה - סרטי הדבקה רגילים, סרטי הדבקה עם אזהרה, סרטי הדבקה מודפס עם לוגו.
  סרטי קשירה, קליפסים מתכת ופינות פלסטיק לחיזוק וקשירת קרטונים לשמירה במשלוח ולנשיאה.

  ניתן להוסיף גם פקינג ליסט במגון מידות לפי הצורך שלכם.

  לסיכום:
  תנו למומחים שלנו לייצר לכם את הקרטון המושלם עבורכם, ייצור קרטונים הוא לא משחק ילדים, יש להתחשב במספר רב של גורמים על מנת לייצר את הקרטון נכון, כמובן משקל של הפריט וגודל הקרטון הרצוי אך גם יש חשיבות לאופן הסגירה, פתיחת של ידית קרטון ועוד, נשמח לבנות עבוכם את הקרטון הבא.

  אופיר ספקים יצרנים ומשווקים של כל סוגי הקרטונים למשלוחים. הספקה והפצה בפריסה ארצית של כל סוגי הקרטון הסטנדרטי ומוצרי האריזה הנלווים. להזמנת מידות קרטון מיוחדות ובירור פרטים נוספים צרו קשר עם נציגי שירות הלקוחות שלנו שישמחו לעמוד לרשותכם בטלפון -03-6522422.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.