מוצר חדש באתר

קרטונים מודפסים לפי מידה

חברת אופיר ספקים מייצרת ומשווקת קרטונים מודפסים לפי מידה עבור תוצרי תעשייה, חברות, ארגונים ובעלי עסקים פרטיים אצלנו תהנו משירות אדיב ומקצועי, ממוצר חזק ואיכותי. לפרטים נוספים והזמנת קרטונים מודפסים לפי מידה פנו בטלפון 03-6522422 או דרך צור קשר

 • 1.

  יצור והספקת קרטונים מודפסים לפי מידה

  אופיר ספקים - יצרנים מובילים של קרטונים מודפסים לפי מידה, ייצור שיווק והספקה בפריסה ארצית של קרטונים מודפסים לפי מידה. 
  כיום רוב המוצרים אשר אנו רוכשים מגיעים באריזת קרטונים בגדלים שונים בהתאם לגודל המוצר. מוצרים שנרכשו בחנויות בארץ או בחו"ל יגיעו לרוב בקרטונים מודפסים עם שם המותג או שם העסק. קרטונים מודפסים לפי מידה הם כלי פרסום נוסף לשיווק העסק או להעברת מסרים שיווקים אחרים.

  חברת אופיר ספקים מייצרת ומשווקת קרטונים מודפסים לפי מידה עבור תוצרי תעשייה, חברות, ארגונים ובעלי עסקים פרטיים אשר אורזים על בסיס יומי את המוצרים ומאפשרים להם לארוז בצורה נוחה ובטוחה. אצלנו תהנו משירות אדיב ומקצועי, ממוצר חזק ואיכותי. לפרטים נוספים והזמנת קרטונים מודפסים צרו איתנו קשר בטלפון 03-6522422 או דרך דף צור קשר.

  אילו חברות משתמשות בקרטונים מודפסים לפי מידה לשיווק מוצריהן:
  חברות רבות בארץ ובעולם משווקות את מוצריהם בתוך קרטונים מודפסים לפי מידה, האריזה שעוטפת את המוצר היא "חזות החברה". ומשמשת למטרות רבות. מטרות מיתוג החברה. מיתוג המוצר. הדפסה על קרטונים שתפקידה המיועד ליצור עניין אצל הקונה הפוטנציאלי ולעודד את הרכישה. לכן חברות רבות משקיעות לא מעט בעיצוב האריזות כמו: צבעים, גודל ועיצוב הגופן ולעיתים עיצוב מיוחד לקופסא העצמה. עיצוב אריזות הקרטון הוא חלק בלתי נפרד כיום מעיצוב המוצר עצמו המיועד לשיווק

  להלן מספר דוגמאות לשימוש בקרטונים מודפסים לפי מידה של המוצר:
  קרטונים לפי מידה לתעשיית הנעליים - יצרניות הנעלים המובילות בעולם, משתמשות בקרטונים מודפסים לפי מידה, עבור זוגות הנעליים אותם מציעים למכירה. השימוש בקרטון מודפס הוא חלק מפרסום ושיווק המותג עצמו המשדר ללקוח אחריות ואיכות. בעת הרכישה הלקוח מקבל את הנעליים ארוזות בקופסא ממותגת, הלקוח ממשיך להסתובב הקניון או ברחוב ומפרסם את המותג ללא ידיעתו.

  יצרני מוצרי חשמל לבית - יצרני מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, המובילים בעולם, אף הם משתמשים בקרטונים מודפסים לפי מידה עליהם מוטבע לוגו החברה, לשם פרסום. הם מוסיפים סימנים בינלאומיים לשמירה על המוצר עד הגעתו ליעד. לדוגמא: מחשבים ניידים, מקררים, טלוויזיות וכו` מסומנים בסימנים מוסכמים של שביר, כיוון אחסון, רגישות למים ועוד.

  הדפסת קרטונים לפי מידה ליצרנים ומשווקי משקאות אלכוהולים - יצרני היין ומוצרים אלכוהול שונים אף הם משקיעים ומשווקים את בקבוקי היין באריזות קרטונים מודפסים. ההבדל הוא, מארזי היין מעוצבים בצורה שתמשוך את העין של הלקוח. בסוג מארזים אלו הקרטון יהיה לעיתים, בעל חלון אשר יאפשר לראות את הבקבוק עצמו וידיות אחיזה נוחות.

  חברות שילוח והובלה - ישנם לא מעט חברות הובלה אשר מדפיסים על גבי הקרטונים את שם וטלפון החברה, כאשר אותו לקוח משתמש בקרטונים למעבר דירה יש סיכוי טוב שכמה קרטונים ישארו אצלו בבית או בעסק עבור אחסון. במידה ובעוד כמה שנים אם יצטרך שוב לעבור הוא יזכר שיש ברשותו קרטון של חברת הובלות ויקח שוב את שירותיה.

  יצרני רכיבי מחשבים וטלקומוניקציה - יצרני רכיבי מחשבים טלפונים וטלקומוניקציה משתמשים בקרטונים מודפסים לפי מידה לאריזת מוצרים המיועדים לצרכני קצה. אריזה בקרטונים מודפסים מאפשרים זיהוי של הרכיב או המוצר המוגמר הארוז ללא צורך בפתיחת הקרטון לשם זיהוי בכל השלבים (אחסון, משלוח, מכירה והתקנה).

  הדפסה על קרטונים מתאימה לכל סוגי קופסאות הקרטון כמו קופסאות מבלט שטנץ, קופסאות קרטון למעבר דירה (עבור חברות הובלות), קרטון ארכיב ועוד.

  חברת אופיר ספקים מייצרת ומשווקת קרטונים מודפסים לפי מידה עבור תעשיות, חברות, ארגונים ובעלי עסק פרטיים אשר אורזים על בסיס יומי את המוצרים בקצה פס הייצור או בתהליכי הכנה לשיווק. קרטונים מודפסים לפי מידה של המוצר, מאפשרים להם לארוז בצורה נוחה ובטוחה. אצלנו תהנו משירות אדיב ומקצועי, ממוצר חזק ואיכותי. לפרטים נוספים והזמנת קרטונים מודפסים צרו איתנו קשר בטלפון 03-6522422 או דרך דף צור קשר. נציגות השירות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.