מוצר חדש באתר

שקיות, שקיות ניילון, שקיות נילון

אופיר ספקים - יצרני כל סוגי שקיות ניילון בהזמנה לפי מידה, עובי וצבע. התאמה לצורכי הלקוח שקיות גופיה, שקיות לבנות, צבעוניות, שקיות אשפה, ניילון נצמד, כפפות, מוצרי ניילון ועוד`, הפצה מידית בפריסה ארצית ובמחירים הנמוכים ביותר בארץ, לא מצאתם את המוצר שחיפשתם? למוצרים נוספים תוכלו ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6522422

שקיות, שקיות ניילון, שקיות נילון

ייצור שקיות ניילון פוליאתילן בכל גודל ועובי

חברת אופיר ספקים משווקת מגוון רחב של מוצרי ניילון ומוצרים חד פעמיים.

בין מוצרינו תמצאו מוצרים המתאימים הן למשרד הן לתעשייה ולמגוון שימושים, כגון: גלילי ניילון לתעשיית המזון, כפפות ניילון, שקיות מודפסות, שקיות בעיצובים שונים ועוד.

אופיר ספקים פותרת לכם כל בעיה של עטיפה, אטימה ואריזה, בין מוצרינו: שקיות בצורות וגדלים שונים, גלילי ניילון, מפות ועוד. המבחר המוצג באתר אינו מכסה את המגוון הגדול הנמצא בחנותנו. על מנת לקבל פירוט נוסף של המוצרים המצויים אצלנו נא התקשרו למספרים המופיעים מטה, אצלנו תקבלו מענה לכל בעיה או שאלה בתוספת של שירות אישי ומקצועי,

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

חברת אופיר ספקים החברה המובילה בישראל בשקיות ניילון בתחום שירות ומדיניות מחירים. אנו פועלים בפריסה ארצית ומאפשרים לכם שירות הזמנה והספקה של שקיות ניילון בכל הגדלים ולכל המטרות במהירות ובמחירים חסרי תחרות, בתחום שקיות הניילון וגם בכל מוצרי האריזה השונים.

אנו מספקים שקיות גופייה בכל הגדלים ובצבעים שונים, משקיות גופיה לבנות דקות (שקיות רשרש), דרך שקיות גופיה ענק 70/90 ושקיות 7090 מחוזקות LD.

ניתן להזמין שילוב של מארזים בגדלים שונים או מארזים בגודל אחד בלבד לבירור והתאמה לצורכיכם צרו קשר.

ניתן להזמין שקיות גופיה מודפסות עם לוגו חברה וגרפיקה במספר גדלים בהזמנה מראש.

אשפתון הנו מוצר נוסף בו מתמחה אופיר ספקים ואף מובילה את תחרות המחירים בתחום. ניתן למצוא באתר ולהזמין אשפתון 50/50 למשרד ולבית.

אשפתון 75/90 שחור LD מחוזק עם שרוך קשירה ועד לאשפתון 100/130 ס"מ LD אשפתון ענק חזק במיוחד לצורכי תעשייה ומקומות ציבוריים. תמצאו אצלנו את כל מגוון האשפתונים המשווקים היום ובמחירים הנמוכים ביותר בשוק. שקיות אשפה ללא שרוך קשירה לשימוש במבני ציבור ומשרדים

גם הם זמינות במספר גדלים. בחברת אופיר ספקים ניתן גם להזמין שקיות דליה במגוון רחב של גדלים ובמחירים מדהימים משקיות דליה בגודל 30/40, 40/50 ועוד. מגוון שקיות הניילון והמוצרים המופיעים באתר אינם מייצגים את מכלול המוצרים אותם משווקת אופיר ספקים. חברתנו מאפשרת לכם לקבל כיסוי מלא לכל צורכיכם בתחום שקיות הניילון.

אנו ערוכים לתת מענה לכל דרישה במהירות ומקצועיות.