מוצר חדש באתר

שקיות בלדרות -Poly Mailers

אנו מספקים - שקיות בלדרות - Poly Mailers במחירים הכי טובים בארץ לביצוע משלוחים מאובטחים בארץ ולחו``ל עם פס הדבקה Tamper Evident

 • 1.

  אופיר ספקים - ייצור, יבוא ושיווק ישיר, של שקיות בלדרות - Poly Mailers bags כולל שקיות בלדרות ממותגות במחיר יבואן גם ללקוחות קצה פרטיים שירות הפצה בפריסה ארצית

  אופיר ספקים - ייצור, יבוא ושיווק ישיר, של שקיות בלדרות - Poly Mailers bags כולל שקיות בלדרות ממותגות במחיר יבואן גם ללקוחות קצה פרטיים שירות הפצה בפריסה ארצית

  אנו מספקים - שקיות בלדרות - Poly Mailers במחירים הכי טובים בארץ לביצוע משלוחים מאובטחים בארץ ולחו"ל עם פס הדבקה Tamper Evident

  שקיות בלדרות - Poly Mailers בכל הגדלים לפי דרישות הלקוח, שקיות בלדרות ממותגות ורגילות עשויות ניילון אטום ועמיד בעובי לפי הזמנת הלקוח.

  שקיות שילוח קלות משקל אשר מספקות הגנה מירבית מפני כל חשיפה של תכולת השקית מרגע שפס הסגירה נאטם.

  לבירור פרטים נוספים והצעות מחיר על שקיות בלדרות ממותגות או שקיות ללא הדפסה התקשרו: 03-6522422, נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  כל שקית מגיעה עם פס סגירה שאינו ניתן לפתיחה וסגירה נוספת זהה לפעולת Tamper Evident Security tape אשר מונע כל ניסיון פתיחה של השקית על ידי גורם לא מורשה בשרשרת השילוח.

  פס סגירה של שקיות בלדרות - Poly Mailers עשוי דבק עוצמתי שההתחברות שלו יותר חזקה מחוזק הניילון עצמו.

  תכונות בולטות של שקיות בלדרות - Security courier bags ממותגות ורגילות

  שקיות בלדרות - Poly Mailers ממותגות ורגילות הן שקיות מיוחדות המיועדות למשלוח חפצים יקרי ערך ופריטים רגישים בצורה מאובטחת.

  שקיות בלדרות אלה משמשות בדרך כלל עסקים, בנקים, ארגונים ממשלתיים ומוסדות אחרים למשלוח מסמכים, מזומנים, חומרים סודיים, סחורות יקרות ערך אחרות וגם למשלוחים של סוחרים מקוונים.

  • עמידות בפני קרעים - שקיות בלדרות ממותגות ורגילות למשלוחים עשויות מחומרים עמידים, כגון פולימרים איכותיים ומיוצרות לעמידה בפני קריעה ו/או ניקוב במהלך ההובלה.
  • עמידות למים ונוזלים - שקיות בלדרות - Security courier bags ממותגות וגילות עמידות במים, להגנה על התכולה מפני נזקי מים במהלך האחסון ו/או ההובלה.
  • ברקוד ותווית - שקיות בלדרות - Poly Mailers מודפסות ממותגות יכולות להכיל ברקוד וסימנים כדי לשפר את המעקב והאבטחה, לשקיות אלה עשויות להיות תוויות ברקוד או תכונות זיהוי ייחודיות אחרות.
  • מיתוג מותאם אישית - לצרכי קד"מ ויעילות המשלוחים שקיות בלדרות ממותגות מודפסות עם לוגו, ועיצובים ייחודיים של החברה למטרות מיתוג. התאמה אישית זו עוזרת לבסס אותנטיות ומוסיפה נופך מקצועי.
  • ועוד.

  מצבים בהם יש להשתמש שקיות בלדרות - Security courier bags

  יש מגוון מצבים שבהם יש המלצה בשקיות בלדרות ולעיתים חובה להשתמש במעטפות מאובטחות Tamper Proof Envelope למשלוחים מקומיים ומשלוחים לחו"ל.

  שקיות בלדרות Poly Mailers מאובטחות עם פס אטימה למניעת פתיחה משמשות בדרך כלל במצבים שבהם יש להגן על תכולת המשלוח מפני שיבוש או גישה בלתי מורשית במהלך הובלה או אחסון.

  שקיות אלו מספקות פתרון בטוח נגד ניסיונות שיבוש כדי להבטיח את שלמות פריטי התכולה שבתוכם והן אטומות לרטיבות והשפעות אחרות של מזג האוויר.

  להלן מספר מצבים שבהם יש צורך להשתמש בשקיות בלדרות -Security courier bags:

  שקיות בלדרות - Security courier bags לשירותים בנקאיים ופיננסיים

  בנקים ומוסדות פיננסיים משתמשים בשקיות בלדרות Poly Mailers מאובטחות כדי להעביר מזומנים, צ`קים, מסמכים חשובים וכן פריטים יקרי ערך בין סניפים, כספומטים ומרכזי עיבוד נתונים מרכזיים.
  שקיות בלדרות Poly Mailers מספקות פתרון עמיד בפני חבלה, מניעת גניבה או גישה בלתי מורשית.

  שקיות בלדרות - Poly Mailers למסחר אלקטרוני ומסחר קמעונאי

  סוחרים קמעונאים מקוונים וגם חנויות פיזיות מסורתיות משתמשות לעתים קרובות למשלוחים בשקיות בלדרות - Security courier bags לביצוע משלוח מאובטח כדי לשלוח פריטים יקרי ערך או רגישים וגם פריטים רגילים ללקוחות.
  זה מבטיח כי תכולת החבילה תישאר שלמה ומאובטחת במהלך ההעברה

  משלוח מאובטח של מסמכים ממשלתיים ומשפטיים

  סוכנויות ממשלתיות, משרדי עורכי דין ואנשי מקצוע משפטיים משתמשים בשקיות בלדרות ממותגות ורגילות כדי להעביר מסמכים, חוזים, ראיות או מידע רגיש וחסוי הדורש הגנה קפדנית.

  שקיות משלוחים ממותגות ורגילות לציוד רפואי ותרופות

  בתי חולים, מרפאות וחברות תרופות משתמשות בשקיות משלוחים ממותגות ורגילות לאבטחת משלוחים של ציוד רפואי, דגימות מעבדה ו/או מוצרים פרמצבטיים.

  שקיות אלו עוזרות לשמור על סטריליות ושלמות הפריטים במהלך ההעברה.

  שקיות בלדרות - Security courier bags למשלוח חומרים דיפלומטיים ופרסומים רגישים

  נציגויות דיפלומטיות וסוכנויות ממשלתיות העוסקות בחומרים רגישים, מידע מסווג או שקיות דיפלומטיות עשויות להשתמש בשקיות בלדרות מאובטחות כדי לשמור על והסודיות של התוכן, למנוע זליגת מידע רגיש.

  משלוח מאובטח של חומרים סודיים או מסווגים

  ארגונים העוסקים במידע סודי או מסווג, כגון סוכנויות הגנה ומודיעין, משתמשים שקיות מאובטחות לבלדרות כדי להגן על מסמכים או נתונים רגישים.

  שקיות למשלוח מאובטח של חפצי ערך ותכשיטים

  חברות או יחידים המעורבים בהובלה או אחסון של פריטים יקרי ערך כמו תכשיטים, מתכות יקרות או חפצי אספנות משתמשים לרוב בשקיות בלדרות - Security Poly Mailers כדי למזער את הסיכון לגניבה או חבלה בתכולה.

  בכל המצבים שהוזכרו שקיות בלדרות - Security courier bags עם פסי הדבקה אטומים מספקים לכם שכבה נוספת של הגנה ואחריות בעת אחסון ומשלוח, ומבטיחים שלא יתעסקו בתכולה, וכן שלא נעשה ניסיון בלתי מזוהה לפתוח את השקית על ידי גורמים לא מורשים במהלך העברה או אחסון.

  לבירור פרטים נוספים והצעות מחיר על שקיות בלדרות ממותגות או שקיות ללא הדפסה התקשרו: 03-6522422, נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  שקיות בלדרות ממותגות

  שימוש בשקיות בלדרות ממותגות מאובטחות עם סגירת פס הדבקה Tamper Evident Proof מספק מספר יתרונות, שיכולים להועיל הן לשולח והן למקבל החבילה שחלקם משמשים כאמצעי מיתוג וקד"מ.

  אופיר ספקים - ייצור, שיווק והפצה של שקיות בלדרות Poly Mailers ממותגות בפריסה ארצית לחברות, ארגונים וכן ללקוחות קצה פרטיים.

  בין אם אתם מחפשים שקיות בלדרות ממותגות או מעטפות בלדרות מודפסות בכל המידות הסטנדרטיות ומידות לפי הזמנה אנו ערוכים להתאים לכם את שקיות הבלדרות האיכותיות ביותר המתאימות לצרכי השילוח והאחסון שלכם.

  לבירור פרטים נוספים והצעות מחיר על שקיות בלדרות ממותגות התקשרו: 03-6522422, נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  היתרונות של שקיות בלדרות ממותגות Poly Mailers עם סממני הלקוח

  אבטחה משופרת - שקיות בלדרות - Security courier bags ממותגות תוכננו במיוחד כדי לספק תכונות אבטחה משופרות, באמצעות פס הדבקה Tamper Proof וכן קביעת עובי הניילון ורמת האטימה שלו.

  זה עוזר להרתיע ניסיונות שיבוש ומבטיח שכל ניסיון גישה ופתיחה לא מורשית של Poly Mailers יהיו גלויים, בולטים לעין מיד.

  השימוש בשקיות בלדרות ממותגות מעורר אמון ומקצועיות - כששולח משתמש בשקיות בלדרות ממותגות ומאבטחות, זה משדר תחושת אמון ומקצועיות לנמען.

  זה מראה כי השולח מתייחס ברצינות לאבטחת החבילה ומשקיע מאמץ להבטיח שהתכולה מגיעה בבטחה וללא כל שינוי.

  נראות מותג של Poly Mailers עם הדפסה - שקיות בלדרות ממותגות - Security courier bags מהוות הזדמנות שיווקית מצוינת.

  שקיות בלדרות ממותגות מציגות בצורה בולטת את הלוגו או סימנים מסחריים אחרים של החברה, שם ושאר מרכיבי המיתוג.

  זה יכול לעזור להגביר את הנראות וההכרה של המותג כאשר החבילה עוברת במקומות שונים.

  אמינות ואותנטיות - שימוש בשקיות בלדרות ממותגות - Poly Mailers מספק שכבה נוספת של אמינות ואותנטיות.
  לקוחות ונמענים נוטים יותר לסמוך על חבילות אשר מגיעות באריזות רשמיות וממותגות, זה מפחית את הסיכון לנסיונות הונאה או ערעור על המשלוח.

  עוד יתרונות משמעותיים הנלווים לשימוש בשקיות בלדרות ממותגות -Security courier bags

  שקיות בלדרות ממותגות מאפשרות התאמה אישית - ניתן להתאים שקיות בלדרות - Security courier bags עם סממני מיתוג כדי לעמוד בדרישות ספציפיות, כגון גדלים שונים, צבעים ותכונות אבטחה נוספות.

  גמישות זו מאפשרת לנו להתאים שקיות בלדרות ממותגות לצרכים הייחודיים והנחיות המיתוג של כל לקוח.

  שיפור מעקב ושרשרת משמורת במשלוחים - שקיות בלדרות מותגות ניתן להזמין עם מספרי מעקב או ברקודים מובנים, מה שמקל על מעקב אחר תנועת החבילה ולהבטיח שרשרת משמורת תקינה.
  זה יכול להיות הכרחי בתעשיות שבהן יש צורך באחריות ומעקב תמידי אחרי המשלוח, כגון משלוח תרופות או מסמכים משפטיים.

  ייחודיות ובידול מהמתחרים - שימוש בשקיות בלדרות - Security courier bags עם סימני מיתוג מודפסים יכול לעזור לכל עסק לבלוט על פני מתחריו.
  שקיות בלדרות ממותגות מראה כי החברה מוכנה להשקיע באריזה מאובטחת ולנקוט בצעדים נוספים כדי להבטיח את שביעות רצון הלקוחות ובטיחותם.

  חיזוק נאמנות לקוח - כאשר לקוחות מקבלים את ההזמנות שלהם או מסמכים חשובים בשקיות בלדרות ממותגות, הם צפויים לתפוס את החברה השולחת באור חיובי יותר.
  חוויה חיובית זו יכולה להוביל להגברת נאמנות הלקוחות והגברת הסיכויים לעסקים חוזרים.

  שקיות בלדרות ממותגות לעמידה בתקנות - בתעשיות מסוימות, שימוש באריזה מאובטחת וממותגת עשויה להיות דרישה רגולטורית.
  שקיות בלדרות ממותגות ומאבטחות מאפשרות לכל שולח, לצד יתרונות קד"מ, גם לציית לתקנות הרגולטוריות וכן להימנע מקנסות פוטנציאליים.

  בסך הכל, שימוש שקיות בלדרות - Security courier bags ממותגות עם מאפייני החברה מעניק לכם מגוון יתרונות שחורגים מעצם צורכי הבטיחות של המשלוח.

  זה יכול להשפיע לטובה על תדמית החברה, שביעות רצון הלקוחות ואף היעילות הכוללת של הטיפול במשלוחים וחומרים רגישים.

  לבירור פרטים נוספים והצעות מחיר על שקיות בלדרות ממותגות התקשרו: 03-6522422, נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  שאלות ותשובות

  מה הן שקיות בלדרות ממותגות - Security courier bags?

  שקיות בלדרות ממותגות הן שקיות שילוח הנושאות את הלוגו, השם, הצבעים או אלמנטים מיתוגיים אחרים של חברה או ארגון ספציפיים. הן משמשות למשלוח פריטים תוך הצגה מודגשת של זהות החברה השולחת.

  מה הן שקיות בלדרות רגילות?

  שקיות בלדרות רגילות הן שקיות משלוחים גנריות, לא מותג, ללא לוגו או אלמנטים מיתוגיים ספציפיים של חברה או ארגון.
  הן משמשות בדרך כלל למשלוח או הובלת פריטים ללא כל קשר ספציפי למותג מסוים.

  מהם היתרונות בשימוש שקיות בלדרות ממותגות?

  שימוש בשקיות בלדרות ממותגות מספק אבטחה משופרת, נראות מותג ומקצועיות. זה בונה אמון עם הלקוחות ומבדיל את החברה מהמתחרים.

  האם שקיות בלדרות - Security courier bags ממותגות יקרות יותר משקיות בלדרות רגילות?

  לא בהכרח, לתהליך ייצור שקיות בלדרות ממותגות נוספת הדפסה והתאמה אישית לצרכי מיתוג החברה אך מחיר שקיות בלדרות - Security courier bags מושפע ממספר גורמים נוספים.

  נשמח להגיש לכם הצעת מחיר על כל סוגי השקיות בלדרות התקשרו: 03-6522422, נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  האם לקוחות מעדיפים לקבל פריטים בשקיות בלדרות ממותגות?

  העדפות הלקוחות עשויות להשתנות, אך קבלת פריטים בשקיות שליחויות ממותגות יכולה לשפר את החוויה והרושם הכולל של המותג, ועלולה להוביל למשוב חיובי מלקוחות ואף לרכישה חוזרת.

  האם שקיות בלדרות רגילות יכולות להיות מאובטחות כמו ממותגות?

  כן, שקיות בלדרות - Security courier bags ללא מיתוג ו/או הדפסה יכולות להיות בטוחה למשלוחים באותה מידה כמו שקיות בלדרות ממותגות אם הן עשויות מאותם חומרים, אותו עובי וכמובן עם איכות פס הדבקה Tamper Proof/ המיתוג עצמו אינו משפיע בהכרח על יתר האיכויות של השקיות.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.