מוצר חדש באתר

שקיות זיפלוק

שקיות זיפלוק לסגירה קלה, מהירה ונוחה המתאימה למגוון רחב של שימושים. אנו משווקים שקיות זיפלוק בגדלים ומקרונים שונים לפי דרישת הלקוח ואופי העבודה. אנו מתחייבים לשירות מהיר תוך הקפדה על המוצרים האיכותיים ביותר,אספקה בפריסה ארצית ובמחירים הכי זולים בארץ.

 • 1.

  שקיות זיפלוק

  שקיות זיפלוק

  חברת אופיר ספקים משווקים שקיות זיפלוק במחירים הכי זולים בארץ, אצלנו תהנו מאספקה מהירה ומשלוחים בפריסה ארצית. שקיות זיפלוק מצוידות במנגנון סגירת פס סגור שתפקידו לסגור באופן הרמטי את השקית לאחר המילוי והשימוש. ניתן לרכוש שקיות זיפלוק בגדלים שונים אשר מתאימים למגוון רב של מוצרים. לפרטים והזמנות צרו איתנו קשר 03-652-2422.


  שאלות נפוצות על זיפלוק

  מה ההבדל בין שקית רגילה, שקית פקינג ליסט, מעטפת שילוח, וזיפלוק? מתי ולמה מומלץ להשתמש בשקיות זיפלוק? מה ההבדל בין שקיות פסגור ושקיות זיפלוק? לאיזה שימוש מתאימה שקית עם מנגנון סגירה חוזרת?

  הייחודיות של שקיות פס סגור, וזיפלוק הוא ייעוד השקית לשימושים חוזרים ונשנים.
  מרבית שקיות הניילון, מעטפות השילוח, פקינג ליסט ושקיות נוספות אמורות לשמש פעם אחת ויחידה, כאשר לאחר פתיחת השקית לא ניתן להשתמש בה פעם נוספת לאותו ייעוד. ניתן להוציא מכלל זה שקיות עם פס סגירה לשימוש חוזר.

  שקיות זיפלוק מצויידות, במנגנון סגירה חוזר ללא קשר לחומר ממנו הן מיוצרות וייעודן השימושי. סוגי שקית זמינה בכל הגדלים הסטנדרטיים. ניתן להזמין שקיות פסגור עשויות פוליאתילן דק שקוף או שקיות מפוליאתילן עבה יותר. כמו כן ניתן להזמין שקיות זיפלוק העשויות חומר אטום או מבודד למניעת חשמל סטטי. רוב סוגי השקיות ניתנות להזמנה עם שטח סימון לבן לכיתוב.

  מה ההבדל בין שקיות פסגור ושקיות זיפלוק?

  למען האמת, אין הבדל בין שתי השקיות. שקית פסגור היא התרגום מאנגלית לסוג השקית שהוא זיפלוק.


  שקיות פס סגור / זיפלוק מנגנון רגיל דו צדדי

  שקיות פס סגור / זיפלוק המצוידות בפס שחציו על צד אחד של השקית וחציו על הצד השני. בצד אחד הפס הוא בודד ובצד השני שני הפסים יוצרים מגרעת. כאשר מפגישים, מניחים ולוחצים צד לצד. צד אחד של השקית לצד השני בכיוון ולחץ מתאים, צד אחד משתלב ונצמד לצד השני באופן שאוטם את פתח השקית ומאפשר פתיחת השקית רק מצידו החיצוני של הפתח ולא מצידו הפנימי. מנגנון סגירה זה מבטיח שהמוצר שנסגר בתוך שקית הפס סגור לא יוכל ליפול או להיפרד מהשקית ללא פעולה אקטיבית שמיועדת להוציאו.
  שקיות פסגור מקובלות לשימוש בגדלים שונים בכל תחומי התעשייה המסחר וחיי היומיום. מאריזת חלקים זעירים כגון: שני דיבלים ושני ברגים אשר מצורפים למוצר שיש לתלות ולהצמיד לקיר, אריזת מזון לשם שימור בקירור, אריזת סנדוויץ` או אריזת מוצרים הנרכשים בתפזורת.
  שקיות פס סגור מקובלות כיום מאוד לשימוש לאריזת חלקים קטנים שיש להעביר לאחסון או המשך הרכבה באתר אחר או בזמן אחר.
  שקיות זיפלוק מצויידות כאמור, במנגנון סגירה רב פעמי, כאשר המנגנון של הזיפלוק עשוי משני פסים מקבילים בצד אחד אשר יוצרים מגרעת, בצד השני פס יחיד שכאשר מעבירים את החלק הנע במנגנון זיפלוק, נוצרת הצמדה וסגירה הרמטית של השקית.
  גם שקית זיפלוק משמשת בתחומי חיים מגוונים הן לצורכי אריזה תעשייתית או מסחרית והן בשימושים ביתיים.

  אופיר ספקים יצרנים ומשווקים של שקיות זיפלוק ושקיות פסגור בכל הגדלים הסטנדרטיים. וכן את כל הסוגים הייעודיים. שקיות פסגור פוליאתילן, שקיות זיפלוק ניילון, שקיות פסגור אנטי סטטיות, פס סגור אטום ופס סגור עם פס לבן לסימון. לפרטים נוספים, לבירורים פרטים והזמנות פנו אלינו בטלפון - 03-652-2422 או דרך צור קשר. נציגי השירות שלנו ישמחו לחזור אליכם.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.