מוצר חדש באתר

שקיות לחברות

בדף זה ניתן לקבל פרטים ומידע לגבי סוגי השקיות הקיימות עבור חברות, החומרים, וחשיבות איכות השקיות. כאן תקבלו גם טיפ איך למתג נכון את חברתכם.

 • 1.

  אופיר ספקים משווקים שקיות לחברות בגדלים ומקרונים שונים לפי בקשת הלקוח, לפרטים נוספים והזמנות צרו איתנו קשר בטלפון 03-652-2422 או דרך צור קשר באתר.

  קשה לדמיין את החיים שלנו בלי שקיות. השקיות לסוגיהן מלוות אותנו לכל מקום אשר נלך, ומשמשות אותנו בעיקר, לאחסון, הובלה, וריכוז של דברים בעלי מטרה זהה. השקיות לרוב הינן חד פעמיות, אבל לעיתים ניתן למחזרם לשימושים נוספים.

  השימושים של השקיות הם רבים ומגוונים ומשתנים מעסק אחד למשנהו. בעולם הרפואה ניתן למצוא שקיות סטריליות לשימושים רפואיים, כגון שקיות אינפוזיה ועוד. בעסקים כמו מכולות, סופרים, מעדניות, קיוסקים, מאפיות ועוד ניתן למצוא שקיות גופייה, ששמן נגזר מצורתן הדומה מאוד לגופייה. השקיות העשויות מחומר פוליאתילן בעל צפיפות נמוכה ומשמשות בעיקר להובלה/ניוד של מוצרים מהמדף בחנות/מפעל אל בית הצרכן. שקיות אילו חד פעמיות, אך לעיתים הן ממוחזרות לנשיאת מוצרים שונים ממקום למקום. במפעלים, חברות קייטרינג, מסעדות ועוד, ניתן למצוא את האשפתון.

  כל סוגי השקיות מגיעים בגדלים שונים, עשויים מחומרים שונים, ומגיעים אף בצבעים שונים. כיוון שלכל שקית מטרה שונה, הושקעה מחשבה בכל סוג שקית, והיא צוידה בהתאם למטרת שימושה. לדוגמא: אשפתונים בשל תכולתם הגדולה, והציוד שהן צפויות לשאת, יוצרו מחומר חזק ועמיד יותר לנשיאת משקלים כבדים יותר מלמשל שקיות גופיה.

  המטרה הנוספת של השקיות הינה עסקית כמובן. באפשרותך בעל עסק למתג את עצמך על ידי הדפסה של הלוגו של החברה שלך על גבי שקיות, וכך השקיות מקבלות משמעות נוספת מלבד אילו שכבר הוזכרו – מיתוג ופרסום. הדפסה על שקיות היא שיטה שיווקית מוכרת, והטכנולוגיה שקיימת ברשותנו מאפשר לנו לבצע הדפסה האיכות טובה על גבי השקית. חשיבות ההדפסה של השקית היא רבה עוד מעבר למיתוג ופרסום. בעל עסק המפיץ שקיות ללא לוגו, נתפס לעיתים כבעל עסק "לא רציני". גם לאיכות השקיות יש חשיבות, שכן לקוחות שיחזרו הביתה עם שקית קרועה, שלא הצליחה לעמוד בעומס הנטל אותו יועדה לשאת, יביעו את מורת רוחם ואת דעתם הלא במיוחד חיובית על החברה.

  בחברת אופיר ספקים, אנו מספקים שקיות במבחר רחב של סוגים למגוון מטרות סביבות עבודה והתעשייה. השקיות שאנו מספקים עברו בדיקות איכות, כי אנו שמים דגש חזק על איכות המוצרים היוצאים ממפעלנו.

  לפרטים נוספים ולהזמנות, התקשרו עוד היום לטלפון 03-6522422 או דרך צור קשר באתר, אנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.