מוצר חדש באתר

שקיות פסגור

אופיר ספקים משווקת שקיות פסגור (שקיות פלסטיק עם פס סגירה) לצרכים שונים, שקיות לשמירה על מוצרים קטנים, השקית נסגרת בקלות על ידי לחיצה על פס הסגירה, אנו משווקים שקיות פסגור

 • 1.

  שקיות פסגור

  שקיות פסגור

  חברת אופיר ספקים משווקת שקיות פסגור המתאימים למגוון שימושים, ניתן להזמין שקיות פסגור בגדלים שונים לפי דרישת הלקוח. לפרטים והזמנות התקשרו ל - 03-652-2422 או דרך צור קשר.

   שקיות פס סגור, רשימת שקיות מובילות:

  אופיר ספקים משווקת שקיות פסגור (שקיות פלסטיק עם פס סגירה) לצרכים שונים, שקיות לשמירה על מוצרים קטנים, השקית נסגרת בקלות על ידי לחיצה על פס הסגירה, אנו משווקים שקיות פסגור בגדלים שונים החל מ: 40 x 60 ועד לגדלים של 300 x 400 ובעובי של 0.5 עד 0.7 מ"מ לפי הצורך, לגדלים נוספים שלא בתוך מה שצוין ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-6522422 ואנו נספק עבורכם ייצור מיוחד ( לפי כמות דרישה ), לא יודע בדיוק מה את/ה צריך/ה? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור ולייעץ עבורכם.

  לשקיות פס סגור ישנם שימושים רבים, החל מסגירת תבלינים ופיתוחים בקיוסקים (הרבה פעמים קיוסקים שמים אותן לנחשים וכאלה לילדים) ועד אריזת חרוזים, מוצרי מחשב אלקטרוניקה ותכשיטים, היתרון הגדול ביותר של שקיות פס סגור זה שמצד אחד ניתן לסגור את השקית "ארמטית" מצד שני ניתן לפתוח את השקית בקלות יחסית, השקית הינה שקית רב פעמית, ניתן להזמין שקיות פס סגור עם פס מולבן עליו ניתן לכתוב את פרטי המוצר וכדומה.
  ניתן לקבל גם שקיות פס סגור אנטי סטטי ושקיות פסגור פצפץ לצרכים שונים לפי פעילות.

  שאתה קונה מאופיר ספקים אתה מבטיח לעצמך מוצר איכותי, זמינות הגעה גבוה ומחיר תחרותי מאוד, מינימום 1000 יחידות בהזמנה - לפרטים נוספים 03-6522422.

   

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.