מוצר חדש באתר

שקיות אריזה מפלסטיק

מבחר שקיות אריזה מפלסטיק כל הסוגים כל הגדלים בכל צבע ובכל צורה

 • 1.

  שקיות אריזה מפלסטיק

  שקיות אריזה מפלסטיק

  חברת אופיר ספקים תיצור עבורך את השקית האידיאלית והמתאימה ביותר עבור העסק שלך. ברשותנו מבחר רחב של דגמי שקיות אריזה מפלסטיק שמתאימות לכל גודל של מוצר ולנשיאת כל משקל. שקית האריזה היא הדרך הנוחה והזלה ביותר בה יכולים לשאת הלקוחות את המוצרים שרכשו הביתה ועל כן מועדפת כאמצעי אריזה על ידי רוב החנויות.

  להזמנת שקיות ניילון בכל סוג וגודל בהתאם לצורכי העסק שלך! צור קשר עם אופיר ספקים בטלפון: 03-6522422 ואנו נסייע לך בבחירת השקית האידיאלית עבורך.

  שקית הפלסטיק הנפוצה כיום הידועה גם בשמה שקית המכולת הינה שקית נפוצה בישראל ובמדינות רבות נוספות בעולם. רוב השקיות אשר אנו עושים בהן שימוש בחיי היומיום שלנו עשויות מחומר שנקרא פוליאתילן אשר ממנו מיוצר גם הפלסטיק. שקית הניילון על אף שהיא נראית כמשהו שהומצא מזמן מאוד הומצאה אך לא מכבר באמצע שנות השישים של המאה הקודמת על ידי מהנדס שוודי.

  הרעיון ליצירת שקית הניילון לאריזה נוצר מהצורך לארוז דברים על ידי משהו פשוט שהיה חסר באותם ימים ולשם אריזה נדרשו שקים ויריעות בד או נייר שבהם מצויים חסרונות רבים. שקית הפלסטיק נוצרה על ידי קיפול משטח פלסטיק וכך נוצר כלי קיבול חזק קל דק עמיד אשר ניתן לשאת בתוכו דברים רבים ובעלי משקל רב באלפי אחוזים ממשקל השקית.

  בשנת 1977 נגמר הפטנט על ייצור שקיות הניילון ואילו החלו להימכר בכל רחבי העולם ולהיות מיוצרות על ידי מפעלים רבים בכל רחבי תבל. כך בעצם נכנסו שקיות הניילון אל חיינו והשתלטו על תחום נשיאת המוצרים אשר אנו קונים בסופר בחיי היומיום שלנו מהחנות אל הבתים.

  שקיות הניילון ניתנות לשימוש חוזר פעמים רבות ומשמשות כשקיות אשפה או כאמצעי לאחסון ועיטוף דברים בבית, בעסק, ובכל מקום בו בני האדם נמצאים. יתרון נוסף אשר מצוי בשקית הנילון וכמעט שאינו קיים במוצרים אחרים הוא העמידות הגבוהה של השקית שאינה פוגמת מיכולת ומאפשרת שימוש אפקטיבי יעיל לאורך זמן. השקית בשונה מהקרטון ומהבד אשר מזג האוויר משפיע עליהם וגורם להם נזקים איננה מושפעת מרטיבות וממזיקים אשר מהווים כאויב העיקר של אמצעי האחסון מהדור הישן.

  להזמנת שקיות ניילון בכל סוג וגודל בהתאם לצורכי העסק שלך! צור קשר עם אופיר ספקים בטלפון: 03-6522422 ואנו נסייע לך בבחירת השקית האידיאלית עבורך.הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.