מוצר חדש באתר

שקיות - יתרונות השקית

אופיר ספקים מספקים מגוון רחב של שקיות – שקיות גופיה, שקיות מודפסות, שקיות בעיצובים שונים וכו, אופיר ספקים תשמח לפתור לך את כל בעיות האריזה ותעמוד לצידך בכל עת.

 • 1.

  שקיות - יתרונות וסוגים

  שקיות - יתרונות וסוגים

  השקיות תופסות חלק משמעותי בחיי היום-יום שלנו. אנו משתמשים בסוגים שונים של שקיות לצרכים מגוונים. השימוש המצוי ביותר בשקיות הוא אריזה של מוצרים. בדרך כלל על שקיות אריזה יוטבע שם החברה לה שייך המוצר וזהו גם הערך המוסף של שימוש בשקיות לצורך פרסום, אך זהו אינו השימוש היחיד. אנו משתמשים בשקיות גם ככלי אחסון לפסולת, ככלי להובלת דברים ממקום למקום או כאמצעי פרטיות. השקיות הן כלי כל כך שימושי עד שאפילו את החלב אורזים בשקיות.

  יתרונות השקית :

  • השקיות קלות מאוד ונוחות לשימוש.
  • הנפח שלהן קטן יותר, וכאן יתרונם כפול: הן תופסות פחות מקום, ומקטין את הסיכוי שהמשקה שהשקית מכילה (שוקו או חלב לדוגמא) יתקלקלו.
  • הן זולות יותר.
  • הן אקולוגיות שכן בתהליך ייצורן הן צורכות פחות פלסטיק, ועל כן ניתנות למחזור.
  • הן דורשות פחות חומר מאשר כלי אחסון מקבילים.
  • הן מגיעות בשלל גדלים וצבעים.
  • הן אמצעי טוב למיתוג ופרסום העסק שלך.

  שקיות הניילון בבסיסן עשויות מחומר פוליאתילן בעל צפיפות נמוכה, וחוזקן נקבע לפי אופי מטרתן ומשקל נשיאתן. למשל שקיות ענקיות שיכולות להכיל הרבה, הנטייה היא שתהיינה חזקות יותר, בכדי להכיל מספר פריטים רב יותר. מה שאין כן למשל בשקיות אוכל, שהנפח שלהן קטן, ולא צריכות להכיל דברים כבדים ועל כן עדינות יותר.

  חברת אופיר ספקים מספקת מגוון רחב של שקיות – שקיות מודפסות, שקיות גופייה, אשפתון, שקיות בעיצובים שונים וכו`.

  חברת אופיר ספקים תשמח לספק לך פתרונות אריזה המותאמים אישית לצורכי האריזה הספציפיים שלך. אופיר ספקים תמיד ישמח לעמוד לשירותך בכל בעיה הקשורה לאריזת מוצרים.

  מבחר השקיות המוצג באתר אינו מכסה כלל סוגי השקיות המגוון והגדול הנמצא בחנותנו.

  לקבלת פירוט נוסף על מוצרינו ולכל בעיה בקשה ושאלה נשמח לעמוד לשירותך. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בטלפון שמספרו 03-6522422 או השאירו פרטיכם בדף צור קשר שבאתר, ואנו נשתדל לחזור אליך בהקדם.

  להזמנת שקיות
  נא התקשרו עכשיו לטלפון 03-6522422 או השאירו פרטכם בדף בצור קשר באתר,
  נשמח לעמוד לשירותיך בכל שאלה ובקשה.

   

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.