מוצר חדש באתר

שקיות לעסק

שקיות לעסק לכל מטרה ולכל דפוס שימוש ואריזה

 • 1.

  שקיות לעסק

  שקיות לעסק

  מחפש שקיות לעסק? אינך יודע באיזו שקית לבחור? הגעת למקום הנכון! המומחים של אופיר ספקים יסייעו לך להבין את השוני בין סוגי השקיות: עמידותן וכושר הנשיאה שלהן. כך הבחירה בין הסוגים הרבים תהפוך בפניך לפשוטה וקלה.
  להזמנת שקיות ניילון ייעוץ והסברים התקשר לטלפון: 03-6522422 ואנו באופיר ספקים נשמח לענות לך על כל שאלה ובקשה בתחומי האריזה.

  כאשר באים לבחור שקיות לעסק לכאורה הכל נראה אותו הדבר מלבד הגודל והצבע של השקית. אך לא כך הדבר השקיות שונות מאוד אחת מהשנייה ומלבד ההבדלים בצבע ובגודל שברורים לכולנו ישנם עוד מספר הבדלים וסוגים של שקיות אשר חשוב לדעת אותם כאשר עומדים בפני בחירת שקית.

   לאור כך שקיימים סוגים רבים של שקיות אנו נסייע לכם להבחין סוגי שקיות ושימושיהן העיקריים:
  1. שקית גופייה- שקית הגופיה הינה שקית נשיאה של מוצרים אותה אנו מקבלים בדרך כלל בחינם כאשר אנו עושים קניות בסופר במכולת או באחת מרשתות השיווק השונות כאשר אנו רוכשים מוצרים לשם נשיאתם אל הבית או הרכב. שמה של שקית זו הגיע אליה כתוצאה מהמראה החיצוני שלה כאשר היא סגורה צורתה כשל גופייה.

  2. שקית ניילון בועות פץ פץ- שקית ניילון בדרך כלל בעלת אפשרות סגירה בהדבקה, שקית זו על פי רוב איננה גדולה ובתוכה נהוג לשים דברים אשר ברצוננו למנוע פגיעה בהם כתוצאה ממעיכה וממכות. תפקיד הבועות שעל השקית לשמש כבולמות זעזועים ולספוג במקום החפץ שבשקית את השריטה או המכה.

  3. שקית פסגור- שקית ניילון מגיעה בכמה צורות או כשקית רגילה או כשקית עם בועות. ייחודיותן של שקיות אילו היא ביכולת הפתיחה והסגירה הרב פעמית שהן מאפשרות ולרוב שמים בהן מזון או מוצרים אשר רוצים לסגור הרמטית למשל לצורכי שמירה על טריות מזון.

  4. שקית אנטיסטטית- שקיות ורודות לרוב. צבען הורוד נועד להבדילן משקיות דומות שאינן בעלות תכונה אנטיסטטית. לרוב שמים בשקית זו זיכרונות או מעגלים חשמליים אשר יכולים לאבד מידע או להינזק כתוצאה מחשיפה לחשמל סטטי.

  5. שקית פקינג ליסט- שקיות למשלוח בעיקר כאשר איננו רוצים שיהיה ניתן לפתוח אותן בדרכן אל ייעדן. שקיות אילו מיועדות לצורך שמירה על מיד וידיעה כי אף אדם אחר בדרך איננו הוציא או נחשף למה שיש בשקית. שקית זו מרגע סגירתה על ידי הדבקה איננה ניתנת לפתיחה באופן רגיל אלא ניתן אך ורק לקרוע אותה מה שמסגיר את פתיחת המוצר על ידי אדם זר בטרם המוצר הגיע אל הנמען. 


  עולם השקיות הוא רחב ומגוון ונושא בתוכו קטגוריות רבות לצרכים שונים כפי שהזכרנו כבר למעלה. במידה ואתה מעוניין בהסבר או בהזמנת שקיות לטובת העסק שלך פנה למומחי האריזה בחברת אופיר ספקים ואילו ישמחו לעזור בכל שאלה ובקשה.


  להזמנת שקיות ניילון ייעוץ והסברים התקשר לטלפון: 03-6522422 ואנו באופיר ספקים נשמח לענות לך על כל שאלה ובקשה בתחומי האריזה.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.