מוצר חדש באתר

מעטפות שילוח - ישירות מהיבואן במחיר הכי זול בארץ

מעטפות שילוח, אופיר ספקים הינה יבואנית ומשווקת מגוון ענק של מעטפות שילוח, שיווק מעטפות שילוח במחירים הנמוכים והטובים ביותר בארץ, מעטפות עם פצפץ, אלומיניום, נייר, חלון, עם הדפסה ועוד, לא מצאת את המוצר שחיפשת? למוצרים נוספים תוכל ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6522422

מעטפות שילוח - ישירות מהיבואן במחיר הכי זול בארץ

חברת אופיר ספקים הינה יבואנית ומפיצה של מעטפות שילוח ישירות מהיבואן ללקוח, לכן אתם מקבלים את המחירים הנמוכים והטובים ביותר בארץ. המכירה הינה לבעלי עסקים ופרטיים. אצלנו ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות לשילוח מוצרים בדואר, לדוגמא, מעטפות בלדרות רגילות, מעטפות בלדרות עם פצפץ ועד מעטפות אלומיניום.
המעטפות מגיעות בגדלים, צבעים וסוגים שונים, על מנת להתאים לדרישתכם. המעטפות שלנו עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובאיכות הטובה ביותר. האיכות מתבטאת באטימות המעטפה, עמידות, הגנה מפני לחות, סגירה באמצעות פס סיליקון רחב ובשמירה אופטימלית על תוכן המעטפה. כאשר כל סוג וסוג של מעטפת שילוח הינה בעלת תכונות הייחודיות לה על מנת לשמור ולהגן על תוכן המעטפה, עד הגעתה ליעד.
חברת אופיר ספקים מציעה לכם גם שירות הדפסת לוגו על גבי מעטפות במחירים ללא תחרות. המעטפות ניתנות למחזור, וידידותיות לסביבה.
אצלנו תוכלו להזמין מעטפות מיוחדות בהתאמה והזמנה אישית.
משלוחים לכל הארץ. לכל שאלה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-652-2422 ונשמח לעזור.

 

מעטפות שילוח, אופיר ספקים הינה יבואנית ומשווקת מגוון ענק של מעטפות שילוח, שיווק מעטפות שילוח במחירים הנמוכים והטובים ביותר בארץ, מעטפות עם פצפץ, אלומיניום, נייר, חלון, עם הדפסה ועוד