מוצר חדש באתר

מעטפות שילוח - ישירות מהיבואן במחיר הכי זול בארץ

חברתנו מתמחה ביבוא מעטפות שילוח. אנחנו תמיד שואפים לייצור של המעטפה הכי איכותית להגנה מירבית למוצר בזמן השילוח. מעטפות נייר מרופדות, מעטפת ניילון מרופדות, מעטפות בלדרות מניילון איכותי, מעטפות אלומיניום מרופדות, מעטפות נייר, מעטפות פקינג ליסט., לא מצאת את המוצר שחיפשת? למוצרים נוספים תוכל ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6522422

מעטפות שילוח - ישירות מהיבואן במחיר הכי זול בארץ

חברתנו מתמחה ביבוא מעטפות שילוח המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

אנחנו תמיד שואפים לייצור של המעטפה הכי איכותית להגנה מירבית למוצר בזמן השילוח.

מעטפות נייר מרופדות, מעטפת ניילון מרופדות, מעטפות בלדרות מניילון איכותי, מעטפות אלומיניום מרופדות, מעטפות נייר, מעטפות פקינג ליסט.

מגוון מעטפות שילוח איכותיות

חברת אופיר ספקים הינה יבואנית ומפיצה של מעטפות שילוח ישירות מהיבואן ללקוח, לכן אתם מקבלים את המחירים הנמוכים והטובים ביותר בארץ. המכירה הינה לבעלי עסקים ופרטיים. אצלנו ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות לשילוח מוצרים בדואר, לדוגמא, מעטפות בלדרות רגילות, מעטפות בלדרות עם פצפץ, מעטפות מרופדות נייר בחוץ בועות בפנים, מעטפות אלומיניום מעטפות מאובטחות ועוד...

סוגי מעטפות שילוח

המעטפות מגיעות בגדלים, צבעים וסוגים שונים, על מנת להתאים לדרישתכם. המעטפות שלנו עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובאיכות הטובה ביותר. האיכות מתבטאת באטימות המעטפה, עמידות, הגנה מפני לחות, סגירה באמצעות פס סיליקון רחב ובשמירה אופטימלית על תוכן המעטפה. כאשר כל סוג וסוג של מעטפת שילוח הינה בעלת תכונות הייחודיות לה על מנת לשמור ולהגן על תוכן המעטפה, עד הגעתה ליעד.

שירות מיוחד לחברות וארגונים הדפסת לוגו החברה על מעטפות שילוח

חברת אופיר ספקים מציעה לכם גם שירות הדפסת לוגו על גבי מעטפות במחירים ללא תחרות. המעטפות ניתנות למחזור, וידידותיות לסביבה. אצלנו תוכלו להזמין מעטפות מיוחדות בהתאמה והזמנה אישית.

משלוחים לכל הארץ.
לכל שאלה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-652-2422 נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

מעטפות שילוח, אופיר ספקים הינה יבואנית ומשווקת מגוון ענק של מעטפות שילוח, שיווק מעטפות שילוח במחירים הנמוכים והטובים ביותר בארץ, מעטפות עם פצפץ, אלומיניום, נייר, חלון, עם הדפסה ועוד.