מוצר חדש באתר
מבצעים באופיר ספקים

סרט הדבקה - Open Void

סרט הדבקה Open Void הוא סרט הדבקה עמיד בפני ניסיון הסרה ופתיחה על ידי גורם לא מוסמך, ניסיון הסרת סרט דבק Openvoid מותיר סימן בולט ובלתי ניתן למחיקה על משטח ההדבקה.

 • 1.

  סרט הדבקה Open Void הוא סרט הדבקה עמיד בפני ניסיון הסרה ופתיחה על ידי גורם לא מוסמך, ניסיון הסרת סרט דבק Openvoid מותיר סימן בולט ובלתי ניתן למחיקה על משטח ההדבקה.

  סרט הדבקה Open Void ניתן לשמש במצבים בהם יש לסגור את המארז באמצעות סרט אבטחה - Security Tape אשר משמש למטרות מניעה ו/או התראה על ניסיון פתיחה בלתי מורשית או כל ניסיון למניפולציה כלשהי במארז עצמו, בפריטים או המוצרים הארוזים.

  גם משלוח מסמכים שנדרשת לגביהם שמירה על סודיות נעשה שימוש במעטפות מאובטחות Tamper Proof Envelope אשר מגיע עם פס סגירה אינטגרלי עשוי סרט הדבקה ביטחון Tamper Evident Tape.

  אופיר ספקים מתמחים בייצור, ייבוא ושיווק מוצרי אריזה ללקוחות קצה בכל תחומי המשק.

  לבירורים, הצעות מחיר והזמנת סרט הדבקה Open Void התקשרו: 03-6522422, נציגי שירות המכירות הטלפוני שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  איך סרט דבק Openvoid פועל?

  סרט הדבקה Open Void נועד לספק אינדיקציה חזותית ברורה ובלתי מחיקה אם "התעסקו" במארז, מוצר סגור, מעטפה או חבילה וכו`

  במקרה שאריזה נפתחה במהלך ההעברה, לסרט יש שכבת דבק מיוחדת הנדבקת בחוזקה על פני האריזה עצמה.

  עוצמת ההדבקה של סרט דבק Open Void חזקה ביותר והוא עשוי תערובת מיוחדת עם שרף, מה שמקשה וכמעט אינו מאפשר כלל על הסרתו מבלי להשאיר ראיות מאחור.

  כאשר מישהו מנסה להסיר את הסרט, שכבת הדבק מתפרקת וסימני צבע, או כיתוב כגון VOID או TAMPERED נשאר הן על הסרט והן על פני האריזה.
  זה מצביע על כך כי גורם כלשהו התעסק בחבילה ושיתכן שהתכולה נפגעה.

  לסיכום, סרט הדבקה של Open Void פועל על ידי מתן אינדיקציה חזותית ברורה לכך שחבילה טופלה או נפתחה, מה שיכול לסייע בהגנה על התכולה במהלך ההעברה ולספק שקט נפשי הן לשולח והן לנמען.

  מצבים בהם השימוש בסרט הדבקה Open Void יכול להיות מועיל לשולח וגם לנמען

  סרט הדבקה Open Void, הידוע גם בשם סרט הדבקה ביטחון Tamper Evident Tape נועד להשאיר סימן ברור וגלוי בכל מצב בו מישהו מנסה להסיר סרטי הדבקה או לפתוח את האריזות במטרה לראות או להתעסק עם התכולה של חבילה או מעטפה מאובטחות, בכל שלב במסלול המשלוח או תחנות האחסון.

  להלן כמה מצבים שבהם השימוש בסרט הדבקה Open Void יכול להועיל לשולח וגם לנמען:

  משלוח פריטים יקרי ערך

  בעת משלוח פריטים יקרי ערך, כגון תכשיטים או מוצרי אלקטרוניקה, שימוש בסרט דביק Openvoid יכול לספק ביטחון נוסף ושקט נפשי. כל ניסיון להסרה ו/או הדבקה חוזרת של סרט דבק Openvoid יראה וישאיר עדות ויזואלית ברורה על גבי האריזה המאובטחת או המוצר.

  מסמכים משפטיים

  מסמכים משפטיים מכילים לרוב מידע רגיש שיש להגן עליו מפני גישה לא מורשית. ניתן להשתמש בסרט הדבקה Open Void כדי לאטום מעטפות או חבילות המכילות מסמכים משפטיים כדי להבטיח שלא יטופלו על ידי בלתי מורשים.

  משלוח כמות קטנה של מסמכים משפטיים יכול להתבצע גם במעטפות מאובטחות Tamper Proof Envelope שהנפח שלהם מוגבל.

  מוצרים פרמצבטיים

  תרופות ומוצרי פארמה אחרים צריכים להיות ארוזים ולהישלח בצורה מאובטחת כדי להבטיח שהם מגיעים לנמען המיועד במצב טוב וללא כל אפשרות לפתיחה בדרך ללא השארת סימן ברור.

  סרט הדבקה Open Void יכול לספק אטימה ברורה והגנה, המסייעת במניעת גישה בלתי מורשית ו/או ניסיון חבלה בתכולה.

  מסמכים סודיים

  כאשר יש צורך בהעברה ו/או משלוח של מסמכים סודיים או מידע רגיש, סודות מסחריים, מידע רפואי וכו`, השימוש בסרט הדבקה Open Void יכול לעזור להבטיח שהתוכן מוגן ומאובטח במהלך ההעברה.

  אריזות מזון

  אריזות מזון הן תחום נוסף שבו סרט הדבקה Open Void יכול להועיל להגנה על מוצרי המזון מפני פתיחה טרם הגעתם ליעד קצה.

  על ידי שימוש בסרט דבק Openvoid, יצרני מזון יכולים להבטיח כי תכולת האריזה בטוחה לאורך כל מסלול ההפצה וכי לא טופלה במהלך האחסון או המשלוח על ידי גורם שלא אמור לפתוח את האריזה.

  לסיכום, סרט דבק openvoid הוא כלי שימושי במצבים בהם יש להגן על תכולת החבילה או המעטפה מפני התערבות חיצונית כלשהי או גישה בלתי מורשית. הוא מספק תוספת ביטחון ושקט נפשי הן לשולח והן לנמען או הצרכן הסופי.

  ראוי לציין כי במדינות שונות בעולם חלה חובת אריזה באמצעות סרט דבק Openvoid או כל אמצעי אחר אשר מספק התראה ברורה ובלתי ניתנת למחיקה או שחזור במקרה והמארז, המוצר, החבילה, המעטפה וכו` נפתחו על ידי גורם לא מוסמך.

  לבירורים, הצעות מחיר והזמנת סרט הדבקה Open Void התקשרו: 03-6522422, נציגי שירות המכירות הטלפוני שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  שאלות נפוצות

  כיצד פועל סרט הדבקה Open Void4?

  כאשר מקלפים או מסירים סרט הדבקה Open Void, הוא מותיר אחריו דפוס צבע בלתי אחיד על הסרט וכן על האריזה, סימנים המצביעים על ניסיון להסיר את הסרט. הדבק של הטייפ מכיל גם חומר מיוחד המקשה על הדבקה חוזרת של הסרט מבלי להשאיר עדות לשיבוש.

  מהם כמה מהיתרונות של שימוש בסרט דביק ב-Open Void?

  סרט דבק Open Void מספק דרך יעילה להגן על פריטים יקרי ערך או רגישים במהלך משלוח וטיפול, ועוזרת במניעת גניבה, שיבוש או גישה לא מורשית. נוכחות של סרט הדבקה זה גם משמש כאמצעי הרתעה בפני התעסקות פוטנציאלית עם המארז על ידי גורמים בלתי מורשים.

  האם סרט הדבקה של Open Void קל לשימוש?

  כן, סרט הדבק Openvoid קל מאוד לשימוש. הוא מודבק באותו אופן כמו סרטי הדבקה רגילים מסקינג טייפ, סלוטייפ וכו`, ואינו דורש כלים או ציוד מיוחדים.

  ניתן להשתמש באקדח סלוטייפ רגיל.

  על אילו סוגי משטחים ניתן להשתמש בסרט הדבקה Open Void?

  ניתן להשתמש בסרט הדבקה של Open Void על מגוון רחב של משטחים, כולל אריזות עשויות קרטונים, נייר, פלסטיק ומתכת.

  לבירורים, הצעות מחיר והזמנת סרט הדבקה Open Void התקשרו: 03-6522422, נציגי שירות המכירות הטלפוני שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

הצעה מיוחדת

הצעה מיוחדת למוצרי אריזה - בנדלים

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.

WhatsApp