מוצר חדש באתר

אזיקונים - אזיקון פלסטיק

אופיר ספקים יבוא ושיווק אזיקונים לכל מטרה. אנו מספקים לפרטיים, חברות, ארגונים, מוסדות ומפעלים בכל תחומי המשק, תעשייה, מסחר, פרסום ועוד. החל מ-10 ס``מ ועד 120 ס``מ אורך, רוחב משתנה: 03-6522422

 • 1.

  אזיקונים - אופיר ספקים - ייבוא ושיווק של אזיקוני פלסטיק וניילון איכותיים בכל הגדלים והצבעים במחירים ללא תחרות

  אופיר ספקים יבואן ומשווק של אזיקונים לכל מטרה

  בין הלקוחות שלנו ניתן למצוא את משטרת ישראל, כנסת ישראל, מוסדות ומפעלים גדולים בארץ.

  אנו מתמחים ביבוא ושיווק של מוצרי אריזה, חומרי אריזה לכל תחומי המשק.

  היתרון שלנו הוא בכך שאנחנו מספקים אזיקונים גם לאנשים פרטיים שצורכים חבילות בודדות של אזיקונים בגדלים שונים. וגם לחברות ענק שקונות אזיקונים במארזים ומשטחים.

  אזיקונים לאנשים פרטיים (וחברות קטנות)אזיקונים

  ניתן למצוא אצלנו ולרכוש בשקיות של 100 יחידות או 1000 יחידות. אנו מספקים גם לפרטיים מארזים לפי דרישה ובהתאם למידה וכמות במחירי סיטונאות. משלוחים בפריסה ארצית.

  אזיקונים לחברות גדולות, תעשיה וגופי מסחריים

  אנו מספקים לכל תחומי המשק. חברות, ארגונים ומוסדות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי. ניתן למצוא אצלנו מארזים ולקבל הצעת מחיר לפי כתב כמויות, מידות ופירוט ספציפי (צבע, רוחב, אורך, שימוש מיועד וכו`).

  לכל חברה אנחנו מתאימים את האזיקונים לפי הצורך שלה והשימוש הספציפי. וכמובן המחיר משתנה בהתאם לכמות ולמידות.

  אנו מספקים אזיקונים החל מ-10 ס"מ אורך ועד 120 ס"מ אורך. רוחב משתנה מאפשר לנו התאמה מדוייקת לצרכים שונים ודרישות שונות של כל לקוח.

  בכל מקרה, ניתן לבצע הזמנה מיוחדת ולקבל כל גודל וסוג בייצור ובהתאמה אישית לצורך שלכם.

  חשוב לנו להדגיש כי אנחנו מייבאים אזיקונים איכותיים מניילון N66 עמיד וחזק.

  יש מלאי זמין של אזיקונים בצבעים ובגדלים שונים

  אזיקונים

  אנו מספקים לכם גדלים סטנדרטיים בצבעים שחור ולבן לצד מגוון גדול של אזיקונים צבעוניים בגדלים שונים. ניתן לספק על פי לוח צבעים להתאמה לשימוש המיוחד שלכם בהזמנה מיוחדת.

  אם אתם מתמחים שיווק ומכירה של אספקה טכנית? אם אתם אנשי רכש, קניינים של חברות וגופים גדולים, עובדים עם אזיקונים באופן קבוע? אם אתם בעלים של חברה קטנה העושה שימוש יומיומי באזיקונים?

  אם אתם עובדים עם בתשתיות צנרת, רשתות תקשורת ואלקטרוניקה? משתמשים דרך קבע באזיקונים?

  אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6522422 ולקבל הצעת מחיר טלפונית. נציגי השירות שלנו ישמחו לספק לכם מענה לכל שאלה ובירור פרטים נוספים.

  מוזמנים לנסות את המחירים המדהימים שלנו מקסימום תרוויחו - משלוחים ישירים בפריסה ארצית.

  אזיקון פלסטיק - קלות שימוש ויעילותאזיקון פלסטיק

  אופיר ספקים מייבאת ומשווקת אך ורק מארזי אזיקון פלסטיק באיכות הגבוהה המאפשרת את כל מגוון השימושים.

  השימוש הנפוץ באזיקון נובע בגלל המחיר הזול יחסית ליחידה לצד התרומה המשמעותית והיעילה בכל תחום שבה נעשה שימוש באזיקון. בין אם בתעשייה, מסחר, פרסום וכל שימוש אחר.

  הקלות והמהירות שבה ניתן לחבר באזיקון, ליחידה אחת. לאגד את הפריטים, הגופים, החוטים, שאמורים להיות מחוזקים ואחוזים יחד זה בזה, על ידי אזיקון מותאם, תורמת ישירות ליעילות.

  אזיקון באיכות טובה עמיד גם בפגעי זמן ואקלים. אזיקונים מסוגלים להחזיק זמן רב ללא התרופפות. עוצמת אחיזתם נשמרת בשל מנגנון המתיחה המיוחד שאינו מאפשר שחרור של אזיקון לאחר שהוצמד למקומו. שחרור אזיקון או ניתוקו אפשרי רק על ידי חיתוך ממש.

  היכולת להשתמש באזיקון ארוך, אפילו יר על המידה, במידה גדולה. גם לחיזוק וחביקה של גופים קטנים יותר ולאחר מכן חיתוך מהיר של העודף. יעילות השימוש באזיקון הביא לכך שככל שאפשר נוטים כיום להשתמש באזיקון לחיזוק וקיבע גופים זה לזה ו/או למקום המיועד להם.

  מובן כי ניתן להתאים לכל משימת חיזוק אזיקון בגודל, רוחב ו/או אורך ספציפי. ניתן לברר ולהתייעץ עם שירות הלקוחות שלנו לגבי התאמת אזיקונים למשימת החיזוק הספציפית שלכם.

  אזיקונים שאנחנו מחזיקים באופיר ספקים לאספקה מיידת:

  1. אזיקונים.

  2. אזיקונים קטנים.

  3. אזיקונים צבעוניים.

  4. אזיקונים אדומים.

  אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6522422 ולקבל הצעת מחיר טלפונית. נציגי השירות שלנו ישמחו לספק לכם מענה לכל שאלה ובירור פרטים נוספים.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.