מוצר חדש באתר

Packing List, פקינג ליסט, מעטפות חלון

פקינג ליסט - Packing List, שקיות לסגירה חד פעמית של השקית עם פס דבק להדבקה על גבי קרטונים בדרך כלל, אנו משווקים שקיות Packing List, הזמנת כמויות לבחירתך, זמינות גבוהה.

 • 1.

  פקינג ליסט

  פקינג ליסט

  שקיות סגירה חד פעמית פקינג ליסט (Packing List)

   

  מעטפות Packing List להדבקה ישירה

  שקיות Packing List, שקיות לסגירה חד פעמית של השקית עם פס דבק להדבקה על גבי קרטונים בדרך כלל, אנו משווקים שקיות Packing List, להזמנה בכל כמות, זמינות גבוהה, שקיות במגוון של גדלים לפי הצורך.

  ניתן להזמין שקיות Packing List כפריט יחיד במשלוח מיוחד או לצרף מוצר זה למבחר מוצרי אריזה הזמינים באתר אופיר ספקים.

  לפרטים נוספים על גדלים וכמויות של שקיות Packing List, למידע נוסף, הצעות מחיר, הזמנות ובירור מלאי ומועדי משלוח צרו איתנו קשר בטלפון 03-6522422. נציגי השירות הטלפוני שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  שקיות Packing List הם שקיות שמדביקים אותם על גבי קרטון הארוז כאשר הוא מוכן למשלוח. לאחר הסגירה לא ניתן לפתוח את השקיות Packing List בלי לקרוע אותן. הרעיון הוא (והשימוש המרכזי). כאשר אני מעביר ציוד ארוז, למשלוח או בין מחלקות. כגון סחורה ללקוח אני יכול לשים בפנים (בתוך השקית) את תעודת המשלוח, חשבוניות, קבלות, הסברים וכל חומר אשר השולח מעוניין שיגיע במלואו למקבל. שקיות Packing List אמורות להיפתח רק על ידי הנמען - אני. כאשר הן מגיעות סגורות אני יודע שאף אחד לא פתח את השקית כי אחרת השקית הייתה מגיעה קרועה. יש לזכור שאין כאן כמובן אלמנט של אבטחה הכי אפשר בקלות לקרוע את השקית זה בסה"כ שקית, ניילון עם סגירה חד פעמית.

  השימוש בשקיות Packing List בכל זאת נותן למשתמשים, השולחים והנמענים, ביטחון שאף אחד לא מסתכל במסמכים או משנה את תוכנם. בנוסף זו גם דרך טובה למנוע העברת סחורה או משלוח אך לשכוח לצרף את החשבוניות, תעודת המשלוח או התיעוד המתבקש.

  הייתרון בהדבקת שקיות Packing List ישירות על הקרטון או המוצר

  אם אתם מרגילים את עצמם להדביק שקית פקינג לייסט על ארגזי קרטון או משלוח שאתם מוציאים מהמחסן אתם יכולים להיות בטוחים כי המסמכים הרלוונטים ילוו כל ארגז וארגז ויגיעו ללקוח יחד עם תכולת הארגזים.

  שקיות Packing List להדבקה וסגירה חד פעמית מומלצות לשימוש הן לצרכי משלוח והן לצרכי אחסון. השקיות יכולות לשמש הן ל- Packing List והן להצמדת הוראות שימוש או מפרטי שימוש במוצר אשר נארז ואמור להתקבל על ידי משתמש קצה. שימוש במעטפת סגירה חד פעמית נדבקת מבטיח שהחומר הכתוב יגיע לייעודו.

  אופיר ספקים משווקת שקיות Packing LIst איכותיות בגדלים שונים בעלות כושר הדבקה חזק במיוחד להדבקה על מגוון חומרים. למידע נוסף, הצעות מחיר, הזמנות ובירור מלאי ומועדי משלוח צרו איתנו קשר בטלפון 03-6522422. נציגי השירות הטלפוני שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

  מוצרי אריזה נוספים:

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.