מוצר חדש באתר

מפעל ניילון, ייצור שקיות ניילון

אופיר ספקים - מהחברות המובילות לשיווק וייצור שקיות ניילון בכל הגדלים הסטנדרטיים או על פי הזמנת הלקוח. במפעל הניילון של אופיר ספקים מתמחים ביצור שקיות ניילון בעובי וסוג חומר על פי מטרת השימוש בשקיות הניילון ועל פי דרישת הלקוח

 • 1.

  מפעל ניילון, ייצור שקיות ניילון

  מפעל ניילון, ייצור שקיות ניילון

  אופיר ספקים - מהחברות המובילות לשיווק וייצור שקיות ניילון בכל הגדלים הסטנדרטיים או על פי הזמנת הלקוח. במפעל הניילון של אופיר ספקים מתמחים ביצור שקיות ניילון בעובי וסוג חומר על פי מטרת השימוש בשקיות הניילון ועל פי דרישת הלקוח. ניתן להזמין במפעל ניילון,  שקיות מפוליאתילן שקוף ומט, שקיות אשפתונים ושקיות שרוול שחורות לאריזה, שקיות פצפץ ייעודיות לאחסון ושילוח ועוד מגוון שקיות על פי הזמנת הלקוח.

  שירות אספקה בפריסה ארצית, יצור שקיות בהתאמה אישית תוך שבוע עד שבועיים. להזמנת ייצור שקיות ניילון בהתאמה לדרישות הספציפיות שלכם, התקשרו לטלפון: 03-6522422 ונציגנו ישמחו לתת מענה לכל שאלה ולביצוע הזמנה.

 • 2.

  משתנים המשפיעים על ייצור שקיות ניילון

  משתנים המשפיעים על ייצור שקיות ניילון

  עובי  החומר בייצור שקיות ניילון

  עובי  החומר משפיע באופן ישיר (ברוב סוגי החומר) על חוזק שקיות ניילון. את עובי החומר אנו קובעים על פי ייעוד השקית. עומס הנשיאה הצפוי, מאפייני החומר הנארז, רמות הבידוד הנדרשות, ועמידות נדרשת אל מול פגעי מזג האוויר.

  סוג החומר הנמצא בשימוש במפעל ניילון

  בייצור שקיות ניילון אנו מתאימים עבורכם גם את סוג החומר ממנו ייוצרו שקיות הניילון, או שרוולי הניילון. סוגי הניילון נעים בין פוליאתילן ועד ניילון עבה בעל עמידות UV מפני קרינה ופגעי מזג אוויר. ייצור שקיות ניילון מתבצע גם מניילון שחור שמונע חשיפה וויזואלית. פוליאתילן משמש גם לייצור שרוול ניילון על פי הזמנה.

  במפעל הניילון שלנו ניתן להזמין גם שקיות ניילון פצפץ המיוצר מניילון פצפץ להגנה על הפריטים הנארזים בעת אחסון או משלוח.

 • 3.

  סוגי שקיות ושרוולי ניילון המיוצרים במפעל הניילון

  סוגי שקיות ושרוולי ניילון המיוצרים במפעל הניילון

  ייצור שרוול ניילון

  מיוצר במפעל ניילון במידות על פי דרישות הלקוח. שרוול ניילון מיוצר מפוליאתילן שקוף לא ממוחזר בעובי 100 מיקרון וזמין ברוחב של 15 ס"מ ועד 60 ס"מ (ניתן להזמין שרוול ניילון ברוחב של כפולות 5, מ-15 עד-60).

  ייצור שקיות ניילון בועות שקיות פצפץ

  במפעל ניילון מיוצרות שקיות ניילון פצפץ במידות על פי הזמנת הלקוח. שקיות ניילון בועות מיועדות לאריזת מוצרים עדינים שיש לאחסנם או לאורזם לצורך משלוח והעברה ממקום למקום. כאמור שקיות ניילון פצפץ מיוצרות במידות המותאמות לצורכי הלקוח על מנת לאפשר הגנה מיטבית על המוצרים הנארזים.

  ייצור שקיות ניילון שקוף לא ממוחזר

  שקיות שקופות איכותיות וחזקות במיוחד המיוצרות במפעל הניילון ומשמשות למגוון רחב של שימושים. ניתן לקבל שקיות אלו במידות של 50X40 ס"מ, 35X25 ס"מ, 30X20 ס"מ, 25X18 ס"מ, 20X14 ס"מ. מיועדות לשימושים רבים, מאריזת נוזלים ודגים בחנות חיות המחמד, דרך חנויות טבע ותבלינים לאריזת סחורה בתפזורת, במעדניות מקובל לארוז מזון בשקיות איכותיות אלה.

  מפעל ניילון לשקיות ענק

  ייצור שקיות ניילון אלה מכוון לצורך הגנה על מארזים, משטחים עמוסים סחורה אשר יש לגונן עליהם מפגעי מזג האוויר. שקיות ענק בגדלים של 240X200 ס"מ או בגודל 240X240 ס"מ. מיוצרות מניילון עבה וחזק בעל עמידות גבוהה בפני קרינת UV וקרינה אולטרה סגולה, המאפשר אחסנה במקום חשוף לקרני השמש.

  ייצור שקיות ניילון שחורות גדולות מחוזקות

  במפעל ניילון אופיר ספקים מתאימים את שקיות הניילון בדיוק לצורכי הלקוח. אשפתונים למטבחים תעשייתיים, מסעדות וקייטרינג. בשימוש גם באירועים המוניים ובריכות שחייה בעונת הרחצה. אשפתונים שחורים אלה בגודל  של 130 ס"מ ורוחב 100 ס"מ מיועדים לעמוד בעומס של אשפה רטובה וכבדה.

  ייצור שקיות ניילון שחורות גדולות רגילות

  סוג נוסף של שקיות ניילון שמיוצרות במפעל ניילון אופיר ספקים, הוא שקיות ניילון שחורות אשפתון בגודל 85X120 ס"מ. אשפתון שמתאים למשרדים גדולים לחדרי גריסה, פחי אשפה במטבחונים קטנים אולם יש לזכור שאשפתון זה מיועד בעיקר פסולת יבשה.

 • 4.

  ייצור שקיות ניילון בהתאמה אישית

  נתאים את ייצור שקיות הניילון בדיוק לצרכים שלכם.. להזמנת ייצור שקיות ניילון בהתאמה לדרישות הספציפיות שלכם, התקשרו לטלפון: 03-5465684 ונציגנו ישמחו לתת מענה לכל שאלה ולביצוע הזמנה.

 • 5.

  בנוסף אנו משווקים מוצרי אריזה נוספים כגון:

  חונק שקיות - לסגירת שקיות ניילון שקופות, קופסאות קרטון, סרטי הדבקה, מעטפות מרופדות

 • 6.

  אספקה בפריסה ארצית

  ייצור שקיות בהתאמה אישית תוך שבוע עד שבועיים. להזמנת ייצור שקיות ניילון בהתאמה לדרישות הספציפיות שלכם, התקשרו לטלפון: 03-6522422 ונציגנו ישמחו לתת מענה לכל שאלה ולביצוע הזמנה.

הצעה מיוחדת

בעל חברת, משתמש במוצרי אחסון? יש לנו הצעה מיוחדת שלך.

בנדל שכולל ניילון פצפץ, שקיות פסגור, פקינג ליסט ועוד במחירים ללא תקדים, לקבל פרטים נוספים על הבנדל התקשר.