מוצר חדש באתר

חומרי ניקוי, חומרי ניקיון, שיווק ומכירה - אופיר ספקים

מטליות מיקרו פייבר

מטליות מיקרו פייבר - חומרי ניקוי זה אופיר ספקים! שיווק ומכירה של חומרי ניקוי לעסקים ומפעלים, החל מחומרי ניקוי מגוונים וכלה במגוון כלי ניקוי כמו מטאטאים, פחי אשפה ועוד. , לא מצאת את המוצר שחיפשת? למוצרים נוספים תוכל ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-6522422

  • מטליות מיקרו פייבר
  • מטליות מיקרו פייבר
  • מטליות מיקרו פייבר
  • 1.

    מטליות מיקרו פייבר איכותיות, עמידות, לניקוי מתמשך ומתאימות במיוחד לחברות ניקיון או לחברות המעוניינות במוצר בעל כושר ספיגה גבוהה ואפקטיבי יותר ממטליות רגילות.

    • מטליות מיקרו פייבר עשויות 100% פוליאסטר ויכולות להכיל עד 8 פעמים את משקלן במים, מה שהופך אותן לאיכותיות יותר ושימושיות יותר ממטליות רגילות. אם אתם מעוניינים במטליות לניקוי מקצועי ובעלות יכולת יוצאת דופן לספיגת שמנים ושעדיין תשארנה נוחות לשימוש, מטליות מיקרו פייבר הן המטליות המתאימות עבורכם. פרט לתכונותיהן הנפלאות של המטליות, מדובר במוצר שישמש אתכם פעמים רבות ללא פגיעה ביכולת שלו, מה שהופך אותו לחסכוני לטווח הארוך. אופיר ספקים תספק עבורכם מגוון מוצרים איכותיים לניקיון, מהם תוכלו להתרשם באתר שלנו.

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עגלת אשפה 80 ליטר

עגלת אשפה 80 ליטר

עגלת אשפה 80 ליטר - חברת אופיר ספקים מספקת פח אשפה ירוק עבור בתים פרטיים וחדרי אשפה קטנים. אצלנו תהנו ממוצר חזק ואיכותי שיחזיק שנים רבות.

עגלת אשפה 80 ליטר

משחת כלים 20%

משחת כלים 20%

משחה מרוכזת המכילה 20% חומר פעיל .בתוספת חומר להגנה על עור הידיים.חסכונית מאוד

משחת כלים 20%

עגלת אשפה 140 ליטר

עגלת אשפה 140 ליטר

עגלת אשפה 140 ליטר - חברת אופיר ספקים מספקים פחי אשפה ירוקים בגודל בינוני, מוצר איכותי וחזק מאוד בעל גלגלים לשינוע נוח וקל.

עגלת אשפה 140 ליטר

כרית יפנית

כרית יפנית

אופיר ספקים מספקת לכם כרית יפנית איכותית לשימוש ארוך זמן אשר לא מתבלה אחרי מספר שימושים בודדים. מדובר במוצר שמתאים לבעלי עסקים, חברות ניקיון אשר מותאם לנוחיות מקסימלית של המשתמש.

כרית יפנית